Transformační terapie & koučink – Pomoc pro domácího mazlíčka

Iva Hemska

23. 6. 2021

Problémy, které trápí vašeho mazlíčka a tím také podružně i vás, se  pomocí kineziologie a Bachovy terapie buď zcela vyřeší, nebo alespoň zmírní.

Dokáži velmi efektivně pracovat s dětmi a dospělými, pokud jde o odstranění negativních emocí, traumat a fyzických symptomů, jejichž příčinou je krátkodobý i dlouhodobý stres.

 

Zároveň patřím mezi pár kineziologů, kteří umí, s výbornými výsledky, pracovat nejenom s dětmi a dospěláky, ale zároveň i se zvířaty (formou offline a online).

Pro nápravu psychických a fyzických problémů domácích mazlíčků úspěšně využívám svých schopností vnímaní potřeb zvířat, 21 let zkušeností, osvědčené metody a techniky: kineziologie One brain, numerologie, NLP, Bachovy terapie, kvantovky, principy TČM, kineziologické testováním příčiny problémů.

 

Má váš domácí mazlíček psychické potíže nebo je nemocen?

Pomohu Vám s řešením nebo zmírněním problémů, potíží, Vašeho domácího mazlíčka. Všechny problémy zvířecího miláčka souvisí s pocity jeho „páníčka“ a naopak. Vaše Emocionální rozpoložení může být (a většinou je) klíčem ke zdraví zvířete.  Z tohoto důvodu pracuji na odstranění problému pouze s “páníčkem” bez přítomnosti zvířátka.

 

Kde mohu pomoci?

Pomoc při nemoci, úrazu, chronických onemocněních, před a po operaci.

Stres vzniká u zvířat, na které majitel nevědomky přenáší svou úzkost, nervozitu.

Změna chování nastává u zvířat, která zažila úraz, nehodu, nebo museli být hospitalizovány.

Terapie pomůže zvířatům z množíren, útulků, nalezeným či zatoulaným.

Problém při cestování (zvracení, slintání, klepání).

Posílení organismu Vašeho mazlíčka před a po operaci, před porodem, po porodu.

Zklidňuje paniku, různé druhy strachu, zlomyslnost, fobie, značkování, teritoriální chování.

Neschopnost zůstávat sami doma – štěkají, dožadují se pozornosti, škrábou, ničí věci, žárlí na nového člena rodiny (dítě, zvíře, partner). Změna chování mazlíčka při odchodu milovaného člena rodiny (úmrtí, stěhování, rozvod, škola).

Neschopnost něco se naučit, neposlušnost, kožní problémy, vykusování chlupů…

Problémy spojené s nástupem dětského kamaráda po prázdninách do školy či školky. Odchod na studia.

Problémy spojené se ztrátou jednoho z páníčků po rozvodu (mohou vzniknout psychického i fyzického rázu).

Příchod nového partnera do rodiny.

Mnoho psychických a fyzických problémů souvisí se změnami životních podmínek rodiny.  Změna Vaší pracovní doby, stěhování, pobyt v psím hotelu, pobyt u příbuzných.

Problematické chování u pejska často vzniká při rozepřích v rodinách, rozvodech, při úmrtí člena rodiny, příchodu nového člena do rodiny, ztráta nebo změna majitele. Příchod nového zvířecího kamaráda do rodiny…atd.

 

Jak pracuji na odstranění problému vašeho domácího mazlíčka?

Pro určení příčiny stresu, smutku, strachu, zlozvyků, traumat i nemocí u zvířat využívám svalový test, který vedu přes toho, kdo se o něj stará. Zvíře není přítomno terapii.

Pomocí kineziologie One Brain a mých schopností mimosmyslového vnímání >>> velmi lehce určíme příčinu stresu, nemoci, bolesti a jeho emocionální dosah, odstraníme strach nebo bolest ze vzpomínky na danou situaci a navodíme normální, účinný neurologický tok. A život se konečně začne odvíjet podle vašich představ.

Po odstranění prvotní příčiny stresu pomocí kineziologie následné vytestuji a namíchám Bachovy esence, jak pro domácího mazlíčka, tak majitele, pro celkové emocionální doladění. Bachovy esence (pokud jsou dobře namíchané) zneškodňují emoční stres.

 

Není rozhodující, zda řešíte dlouholetý problém nebo se jedná o novou záležitost. Někdy jsou výsledky viditelné po několika dnech, někdy to trvá déle.

 

Zvířata jsou totiž maximálně citlivá. Aniž by si to člověk uvědomil, jsou mnohem vnímavější, tím i citlivější a náchylnějším ke stresu a vnímání negativních emocí svých páníčků.

 

Má práce se velmi dobře doplňuje s prací veterinářů, je vhodná při rekonvalescenci, před a po operaci, při chronických chorobách.
U nemocí, které se nedají určit (pejsek Vám neřekne, co ho bolí) atd…. Možnosti jsou neomezené.

Transformační terapie – problémy zvířat nenahrazuje lékařské ani veterinární ošetření a vyšetření.

Hlavním cílem mé práce je, nejenom uzdravení zvířete, ale i vaše pochopení, proč je zrovna váš miláček nemocen.

 

JÁ A ZVÍŘATA.

Láska ke zvířatům a má schopnost porozumění jejich problémům, nemocí a nepohody mě v roce 2002 dovedly k rozhodnutí absolvovat rekvalifikační kurz Úprava srsti domácích mazlíčků a činnosti s tím spojené (živnostenský list). Jak jinak, než praxí v každodenním styku se zvířaty můžete pochopit jejich povahu a získat potřebné zkušenosti.
Devět let jsem pečovala nejenom o jejich vzhled, ale co mě nejvíce naplňovalo, bylo úspěšné řešení problémů, jak zvířat, tak majitelů.

Terapie, je v případě vašeho zájmu, možno provést i online.

Příběh z poradny:

Důvod vyhledání pomoci:

Paní mě oslovila ohledně problému své fenky Ziggy, které se stal úraz a měla vyhřezlou ploténku.
Přestala chodit. Zadní nohy tahala za sebou. Jedná se o menšího pejska.

Ziggy dostala kortikoidy a pokud se nezlepší její stav do týdne, tak se mají  dostavit na rtg s kontrastní látkou a bude nutná operace!
____________________________________

Paní Iva Hemská neváhala a nabídla mně svoji pomoc – konzultace + Bachovy esence na míru pro nás obě. Byla jsem hodně na dně z toho, jak to vše zvládneme. Největší obavu jsem měla, zda Ziggi udržím v klidu a jak se popere s bolestí. Pohled na ní mě bolel, když jsem viděla, že necítí packy. Po prvním telefonátu s paní Ivou jsem cítila úlevu a pozitivitu. Moc mě nabíjela a nabíjí pozitivně.

Po konzultaci a pár podání Bachových esencí jsem cítila úlevu na sobě. U Ziggy zároveň celkové uvolnění a uklidnění. Vše jsme lépe snášely a snášíme. Další pozitivum po terapii je, že Ziggy začala LÉPE snášet i bouřky.

Důvody, proč p. Hemskou doporučuji každému, kdo má problém s domácím mazlíčkem:
Rychlé řešení situace. Mé zklidnění.  Rychlé uzdravování. Ziggi nemusela na operaci. A velkým bonusem bylo ušetření nemalé finanční částky, kterou bych za operaci dala…   Děkuji za sebe i Ziggi. Lenka

 

Ceník:

Terapeutická konzultace, intuitivní numerologie a Bachova květová terapie – 1700kč (do 1h)

 

(v ceně jsou 2 lahvičky vytestovaných a namíchaných Bachových esencí pro páníčka a mazlíčka)

Osobní setkání i online forma (telefon)

 

Terapeutická konzultace, intuitivní numerologie, kineziologické odblokování prostřednictvím svalového testování a Bachova terapie – 2500kč (do 1.5h)

 

(v ceně jsou 2 lahvičky vytestovaných a namíchaných Bachových esencí pro páníčka a mazlíčka)

 

Osobní setkání i online forma (telefon)

 

POZOR NOVÁ SLUŽBA!!! Forma online.

Energetická harmonizace (očista) prostoru a vztahů. Více >>>

 

Chcete si užívat radostného života se svým domácím mazlíčkem?

 

Potřebujete pomoci s jakýmkoli problémem vašeho mazlíčka?

 

Je nemocen a potřebujete podpořit jeho uzdravování?

 

Další nabídka terapií (ženy, muži, děti všech věkových kategorií) podle vašich potřeb – vztahové, pracovní… Více >>>

Pište, volejte. Objednejte se. Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve prospěch vašeho mazlíčka i vás

Další příspěvky