Změna nevyhovující, problematické reality.

Iva Hemska

5. 9. 2022

Máte jakékoli problémy, potíže? Na základě tisíců hodin zkušeností s klienty, mohu s klidným svědomím prohlásit, že vědomá změna reality nastává již po prvním sezení a není to náročné ani bolestivé.
 

Vědomá změna reality – Je to jako, když se na křižovatce rozhodnete jít jiným směrem.

A já vám umožním jít novým, lepším směrem automaticky. Ona se vám TA nová cesta přímo nabídne. Jednoduše řečeno, vy se na ní ocitnete.

Proto je důležité vnímat, všímat si po terapii změn nebo toho, co je jinak, lepší a radostnější. A věřte mi, že změna reality k lepšímu po sezení se mnou NASTANE VŽDY.

 
Příběh proměněné reality.

Téma: závažná vada růstu zubů, hrozící velká operace. Trhání zubů moudrosti – mladý muž, 14 let.

Asi se hned nad titulkem článku pozastavíte a řeknete si, jak se může změnit realita?

Poměrně jednoduše a snadno.

Na terapii za mnou přichází klientka s vyřešením problému syna.

Syn má závaznější vadu růstu zubů a čelisti, než bývá obvyklé. Kromě rovnátek dostal rovnou i termín velké operace čelisti s předchozím vytržením všech zubů moudrosti.

S tím se však nedokázala smířit moje klientka, jeho maminka.

Daly jsme se tedy do práce, pomocí kineziologického testování jsem našla nevyřešený emocionální konflikt (syna – klientky), který jsme zharmonizovali a vše následně doladily osobní harmonizační směsí pro oba dva.

Nyní budu citovat vnitřní myšlenkové pochody klientky:

„Přemýšlela jsem, jak synovi po terapii poroste čelist, jak se mu postupně bude zvětšovat a problém s malou čelistí tak zmizí a zuby se srovnají poté rovnátky. Tak nějak jsem si to „malovala“.

 
Skutečnost byla ovšem úplně odlišná!
Realita klientky a jejího syna se však změnila úplně jinak, než předpokládala, nebo se domnívala.
 
A jaké byly nové možnosti reality, do které klientka se synem po terapii „přestoupili“?

Klientka dostala za pár dní zcela NÁHODOU tip na dobrou ortodontistku, napsala jí email s dotazem, zda je operace v případě jejího syna nezbytná.

Paní doktorka se s klientkou propojila po telefonu, pozvala je k sobě na návštěvu, a to už byl šťastný konec a začátek dalšího příběhu – proměněné reality.

Syn dostal možnost léčby nejnovějšími typy rovnátek, které jeho vadu růstu zubů i malé čelisti dokážou srovnat bez operace, bez trhání zubů. A to přesto, že jeho vada patří k těm složitějším.

 

Trápí Vás či Vaše děti cokoliv?

Ozvěte se, i Vaši realitu promění tak, že bude mít šťastný konec a začátek nové reality.

Forma online i offline.

Další příspěvky