,,Zázraky se dějí“ – zkušenosti klientů: Energetická harmonizační směs (očista) prostoru a vztahů

Iva Hemska

15. 5. 2022

Cílem klientky bylo:
Vytestování a namíchání harmonizačních směsí, aby zjistila kam zaměřit své úsilí, aby se život celkově otočil k lepšímu.

Ivo, už jsem doaplikovala. Dějí se úžasné věci. Odchází mi lidi ze života, a přichází noví. Nechám se překvapit tím, co bude dál. Změnu pociťuji velkou…. Děkuji, Natálka 🥰

Další reference je delší, ale stojí za přečtení.

Energetická harmonizační směs jako cesta ven z opravdové propasti.

Oslovila mě moje několikaletá klientka s tím, že se jí „nelíbí“ stav jejího manžela. Prý se během posledních 3 dnů výrazně a rychle mění do apatického stavu.

Podotkněme, že za normální situace je to člověk, který je komunikativní a zároveň také dokáže ihned reagovat, když se mu něco nelíbí, lidově řečeno se rozčílí.

Prvotní příznaky, které klientka popisovala byly neustálé pocity chladu a zimy, ačkoliv bylo doma teplo. Tyto pocity chladu byl již 3 týdny. Dalším znakem byla ztráta reakce na podněty, které se mu běžně nelíbily, lidově řečeno, už ho absolutně nic nerozčílilo. Poslední alarmující ukazatel byla ztráta komunikace (vůbec nereagoval ani na klientku, ale také ani ne své děti) a bolestné vzdychání během spánku.

 

Jak jsem postupovala?

Při práci jsem použila numerologii data narození, čísla popisného, kineziologického svalového testu a své intuitivní práce s Bachovými esencemi . Informace o ceně a celkově o službě: Energetická harmonizace (očista) prostoru a vztahů na… Více >>>

 

Co jsem během testování vhodných Bachových esencí zjistila?

Zjistila jsem opravdové vyčerpání jak fyzického těla (pocity zimy), tak i mentální stánky (všechny ostatní symptomy). Nechybělo málo a celá situace se mohla překlopit do totálního vyhoření. Namíchala jsem individuální harmonizační směs Bachových esencí do prostoru a klientce předala. Zde máme krátký popis, jak harmonizační směs působila v čase a stavu manžela:

 

Milá Ivo,

ráda bych Ti napsala svoje zkušenosti s aplikací harmonizační směsi pro manžela, který byl dle mě opravdu již na hraně svých vnitřních sil.
S aplikací harmonizační směsi jsem začala hned v pátek v podvečer, kdy jsem si směs od Tebe přinesla domů.

Aplikovala jsem si do celého našeho bydlení 2x po sobě (přibližně v 18 hodin a pak těsně před spaním kolem 22. hodiny). Také se mi podařilo manželovi směs vpravit do čaje.

Účinky na sebe nenechaly dlouho čekat. Již během usínání jsem slyšela povzdechy, které nebyly ovšem tak srdcervoucí jako ty předešlé. Zkrátka se tyto povzdechy odlehčily.

Druhý den jsem pokračovala s aplikací směsi v prostoru všech místností a také do nápojů. Nastala druhá změna, manžel začal postupně lehce mluvit jak se mnou, tak i s dětmi.
V aplikaci jsem pokračovala celý další týden (jak do prostoru, tak i do pití) a manželovi bylo lépe a lépe.
Další indikátor návratu k normálu bylo nedělní „rozčilování“ nad tradičními věcmi typu – rozházené boty v předsíni atp. Dále během týdne už najednou dokázal i říci, že ho něco trápí, co by potřeboval změnit.
Stále byl však po fyzické stránce spíše ve stavu polehávajícího a odpočívajícího člověka.

Přesně po týdnu od začátku aplikace se manžel začal vracet ke svým koníčkům – zahradě. Šel ven a začal něco pomalu tvořit. Vše se postupně stále zlepšovalo a zlepšuje.
Nyní jsme na konci 3. týdne, aplikuji denně směs do prostoru a do pití.

 

Co umožnily vytestované harmonizační směsi mně a manželovi? 

Stav manžela jsem zvládala v klidu, bez nervozity, strachu,  s důvěrou, že vše se v lepší obrátí. Odpadlo kreslení černých scénářů.

Namíchaná směs však bude brzy spotřebovaná a já Ti chci moc poděkovat. Sama bych manželovi pomoci nedokázala, na pomoc psychologů či psychiatrů nevěřím ani já, ani můj  manžel, takže nevím, co bychom dělali.

Díky Tobě a Tvým schopnostem vidět pod povrch věcí, jsem mohla manželovi jednoduše a účinně pomoci. A to dokonce bez jeho vědomí. Jeho nálada se zlepšila natolik, že opět plánuje co budeme dělat, co vylepšíme, upravíme, kam pojedeme. Za to Ti Ivo opravdu děkuji! Dostal zase příznivý vítr do plachet a plujeme či jedeme dál, s radostí a lehkostí.

 

Jaké je mé hodnocení celé situace z pozice terapeuta?

Ano, stav manžela mi při testování vyšel, jako velice na hraně.  Klientka, skutečně manželovi  pomohla za „minutu dvanáct“ . Sám by se z toho nedostal. Tito lidé si ani svůj vážný stav neuvědomují, proto je třeba jej řešit, co nejdříve.

Energetická harmonizační směs aplikovaná do prostoru  a manželovi „vyladíla“ , jak prostor, tak negativní emocionální stav manžela  a vše se mohlo měnit v jeho prospěch.
Mějte na paměti, že o vaší pohodě a zdraví rozhodují emoce vaše a všech okolo vás, které v prostoru „vznikají“. I prostor sám má své určité vibrace, které vaše emoce ovlivňují, buď pozitivně nebo negativně.
Za normálních okolností nejsem příznivcem pomáhat někomu, aniž by to nevěděl. V tomto případě mi testováním vyšlo, že je  přímo NUTNÉ, tuto variantu zvolit.

Zde musím podotknout, že je třeba další práce manžela na sobě. Je důležité zjistit a odstranit příčinu, proč se do stavu celkového vyčerpání a sklíčenosti dostal.

 

Když jsem tuto službu tvořila, věděla a cítila  jsem její obrovský potenciál. Od klientů, kteří si již směs zakoupili a aplikovali, mám neskutečně pozitivní zpětné vazby.

 

Takže NOVINKA: služba Energetická harmonizace (očista) prostoru a vztahů, dalece pozitivně předčila všechny mé očekávání.

 

Má to, ale jednu podmínku: musíte obě směsi, jak Osobní, tak Prostorovou pravidelně aplikovat. Nic víc.

 

Naprosto geniální a originální vidím skutečnost, že mi mé schopnosti umožní směs vytestovat a  namíchat bez toho aniž mi musíte vyprávět, co se s vámi a u vás doma nebo v podnikání děje. Vím, že je to bude pro plno lidí nepochopitelné, ale tak to je 🙂

Cenu a více o této NOVINCE, odvážím se říci NADČASOVÉ službě, se  dočtete zde…Více >>>

_______________________________
Další reference:

Cíl klientky:

Celková harmonizace dcery (špatný spánek, neklid, skřípání zubů), domova mě a mého podnikání.

 

Co se vyřešilo u dcery?
Už dlouho mě trápilo, že naše šestiletá dcera špatně a neklidně spala a každou noc několikrát silně skřípala zuby. Dost jsem se tím trápila.

Zkoušela jsem jí pomoci sama, hledala jsem pomoc i jinde, ale došlo jen k malinkému zlepšení. Proto jsem se rozhodla zkusit Energetickou harmonizační směsi od paní Ivy.

Po pár dnech použití dcera začala spát klidně až do rána, peřinu neodkopává a skoro vůbec neskřípe zuby. A pokud ano, bylo to krátké a skoro nepatrné zaskřípání.
Jsem za to paní Ivě moc vděčná.

 

Co se vyřešilo u mě?
Já jsem se po vnitřním užívání směsi cítila více zklidněná, uvolněnější a radostnější. Když se stalo, že mě emocionálně rozrušily např. zprávy o válce, stříkla jsem si jako první pomoc 4x směs do pusy a za pár minut jsem se cítila zase dobře.

 

Co se vyřešilo v prostoru domova?
Všimla jsem si také, že u nás doma je více klidu, harmonie a pohody.

 

Co přinesla harmonizační směs mému podnikání?
Jsem masérka a zaznamenala jsem, že se klientům u mě nějak více líbí a diář mám plnější než dříve.

 

Služby paní Ivy vřele doporučuji.

 

Nebyly jsme spolu ve fyzickém kontaktu a ona dokázala i na dálku vytestovat pro mě ty nejvhodnější a nejúčinnější směsi, aniž bych jí předem říkala, co chci řešit.

 

Oceňuji schopnosti paní Ivy. Tato terapie předčila mé očekávání. Když bude třeba, ráda znovu využiju služby paní Ivy.

Děkuji, Jana

 

Cenu a více o této NOVINCE, odvážím se říci NADČASOVÉ službě, se  dočtete zde…Více >>>

 

__________________________________________

 

Cílem klientky bylo:

Vytestování a namíchání směsí: Aby byl domov místem, kde se harmonicky a spokojeně žije.

Konzultace s Ivou na Energetickou harmonizační směs prostoru a vztahů byla rychlá a efektivní.
Domluva parádní.

Co se týká působení směsi, kterou dostal nejen náš dům, ale i já samotná hodnotím  s odstupem  času. Vím, že všechno souvisí se vším, ale až tak… to jsem ani nečekala!

Moc rádi teď chodíme domů!

Dřív to byla jen střecha nad hlavou, ale dneska už tomu říkáme domov.
Po letech jsme udělali pár nepatrných změn a teď se nám tu žije o moc líp! Ty změny tady se dějí úplně v klidu a „najednou to jde“. Nesmím opomenout, že ducha domova tvoří většinou žena, a to se díky Energetické harmonizační směsi pro mě i děje.

Žije se nám tu teď moc dobře, děkujeme Ivo!  Jitka

_______________________________

 

Cílem klientky bylo:

Vytestování a namíchání směsí: Pro celkovou harmonizace domova a všech členů rodiny.

Moc děkuji za vytestovanou a namíchanou Energetickou harmonizační směs – musím říct, že během pár dnů jsem se cítila klidnější, doma to bylo “vzdušnější”, pohodovější. I v místnostech, kde se celý den něco děje.

Jsem klidnější, krizové situace zvládám mnohem lépe než předtím.
Doma je “čistší” vzduch – prostě ten stres ze vzduchu zmizel.

Pokud chcete podpořit harmonizaci domova, vztahů, Ivu moc doporučuji. Opravdu ví co dělá a rozdíl je poznat.

Děkuji Ivana

 

MÉ OSOBNÍ DOPORUČENÍ.

Nesledujte, nepátrejte, nehledejte, co vám situace má říct a nechte všemu volný průběh. Zaměřte se na sebe, radujte se ze života a vnímejte nové výzvy.

 

Harmonizační směs vyladí vás i prostor, v kterém žijete nebo pracujete. Domov a prostory k podnikání dostanou ten správný energetický náboj a směr.

Cenu a více o této NOVINCE, odvážím se říci NADČASOVÉ službě, se  dočtete zde…Více >>>

 

Další příspěvky