Reference

Váhate s oslovením terapeutky? Přečtěte si příběhy těch, kterým terapie výrazně změnila náhled na sebe sama a na svět kolem.

Člověk potřebuje ujistit a popostrčit, aby mohl dosáhnout ke hvězdám.

Transformace vědomí – téma Podnikání a kariéra.

Službu jsem si vybrala hlavně proto, že jsem potřebovala pohled zvenku na to, proč přešlapuje na místě. S Ivou jsem řešila moje aktuální zaseknutí mezi mým kreativním já a mateřskou rolí. Pěkně jsme to rozebraly a srovnaly.

Rozhodně by mě nenapadlo, čeho všeho se dotkneme. Iva je velmi zkušená a během prvních pár minut mě měla přečtenou. Pracuje  na základě data narození a s kineziologií. To pro mne bylo nové, nikdy jsem numerologickým metodám nepřikládala váhu. Ale sedělo to naprosto přesně a díky tomu jsme se mohly odrazit k hlavnímu problému.

Dodala mi odvahu k tomu přijmout, že ke spokojenému životu potřebuju primárně tvořit. Dotkly jsme se i prožívání a emocí a rozklíčovali, že ke mně opravdu patří všechno to boží a wow! Rozpustily jsme i blok v dětství, až mě to trochu rozplakalo.

Byla jsem ale zvědavá, jak dlouho mi výsledek našeho sezení vydrží. Je to už víc jak 3 týdny a změna je fakt usazená a dokážu to i normálně lidem říct, jak to mám a vážně tomu věřím. Navíc mi Iva poslala Bachovy esence přímo na míru, takže jedno s druhým se krásně doplňuje.

Cítím se zas o pár kroků dál na cestě.
Moc děkuji za úžasnou zkušenost. Bylo to velmi komplexní.

Markéta Lillien mrkvová

Děkuji za pomoc mé vnučce.

Ahoj Ivo, moc Vám děkuji za pomoc mé vnučce, která se za 3 měsíce dokázala zbavit traumat a doslova rozsvítit. Bez Vaší pomocí by to, ale takhle lehce nezvládla. Svět je opravdu krásnější, když víme, že v něm chodívá člověk jako vy.

Žeňa

Každému doporučuji.

Paní Hemská, děkuji. U Haničky vidím pokrok hlavně v tom, že nám skoro vymizely scény, kdy ona se pro mě z nepochopitelného důvodu rozbrečela a dostala do stavu, kdy nebyla schopna přestat.

Kdybych to měla přirovnat na stupnici, tak jsme začínaly na 10 a teď jsme tak na 2.
Dále se méně budí v noci, kdy taky se budila skoro každou noc s brekem, že chce čůrat a opět se dostala do stavu, kdy se nemohla uklidnit. Opět stupnice na začátku 10 teď 3.

Polevilo i zlostné chování, kdy se začala vztekat kvůli maličkostem. Stupnice 9 teď 3. Novinkou je, že jsme konečně obě děti přesunuli do dětského pokoje, noci proběhly v klidu dokonce usnuly bez mojí přítomnosti.

Moc vám děkuji za pomoc, už jsem nevěděla kudy kam. Doporučuji Každému, kdo má starosti s dětmi.

Marie

Život je opět krásný.

Díky Tobě se cítím svobodně a miluji život. Štěstí, láska, a hlavně zdraví jsou se mnou každou vteřinu a já jsem za to vděčná. Moc děkuji!!!!!!!!

Jarmila

Prostě pecka

Milá Ivo, a pak, že se zázraky nedějí. Byla jsem u vás na sezení a nestačím se divit, jak rychle se vše otáčí. Pracovaly jsme na mé seberealizaci v životě. A právě si u mě jeden klub objednal sérii historických přednášek. Už dříve jsem pro ně pracovala a bylo to super.

Ani snad není možné, že vše je to pravda. Dík za vše.

Helena

Nestačím se divit.

Dobré den Ivo,

netuším co jste mi udělala s mozkem, ale je to dost dobrý 🙂 Na poradě jsme měli říkat argumenty k prodeji. Začala jsem, pak zastavení, že to řeknu jinak.

Vyšla ze mne, prý, mega odborná řeč ale já si ji nepamatuji :-). Na základě porady mi volala naše ředitelka, že mi nabízí v budoucnu vyšší pozici.

Děkuji za takový velký skok v mém vývoji.

Alice

Kdo chce své začínající podnikání opravdu pochopit a uchopit tak, že o sobě a svých snech přestane pochybovat, ať se ozve Ivě.

Takto našlápnutou, hlubokou a vše propojující konzultaci můžete zažít jedině se zkušenou dámou, která navíc během práce neváhá a nasadí člověku královskou korunu.

Pomůže vám totiž pochopit, jak naplno čerpat z vlastních darů, proč jsou některé věci těžké a proč byste se jim měli vyhnout.
Poradí vám, na čem se ze své podstaty budete zasekávat a dá vám i návod, jak z toho ven.

Díky tomu se člověk ocitne v naprosto klidném prostoru, u sebe sama, přímo u svých darů.

Začne (konečně) vnímat, jak pracovat s vlastním talentem bez nutnosti se někam škatulkovat.

Děkuji. Bylo mi ctí a velkým potěšením!

Zuzana Jurečková

https://zuzanajureckova.cz/

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kterou by nikomu nepřál a sám neví jak z ní.

„Musím moc poděkovat paní Ivě, která mě díky své pozitivitě, profesionalitě a milému přístupu pomohla, jak nikdo jiný. Od doby, kdy jsem se s Vámi setkávala, vidím „věci“ jinak a řídím se tím, co jste mi řekla: “ Všechno, co se nám děje, má nějaký smysl. Nyní mé manželství funguje úžasně

Děkuji Vám za to, že jsem Vás mohla poznat a přeji Vám mnoho spokojených lidiček, jako jsem já.

Jana

Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci.

Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit. Tenkrát jsem prožívala velmi náročné období, měla jsem problémy se spánkem, výkyvy nálad, i tělo mě zlobilo, zkrátka život naruby.

Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak. Nemohla jsem uvěřit, že spojení kineziologie a koučinku je tak rychlé a účinné v tolika směrech.

Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!

Skvělá práce.

Hana

Velké poděkování Ivě Hemské.

Několikrát jsem navštívila její poradnu, absolvovala kineziologii, Intuitivní numerologii, Access Bars a užívala Bachovy esence na mé emocionální doladění.
Vše mohu velmi doporučit! Zcela se změnil můj život.

Zlepšilo se mé zdraví, (jsem bez léků). Zlepšily se všechny vztahy, jak v soukromí, tak na pracovišti. Lépe zvládám svou profesi.

Paní Iva je vzácný, laskavý, moudrý člověk, který opravdu lidem pomáhá. Otevřela mi oči, srdíčko, pomáhá najít cestu k sobě, k ostatním lidem, zvládat těžké životní situace! Já tedy už svého učitele mám!

Děkuji a přeji Ať se dále vše daří!

Ludmila

Iva má jeden velký dar, a to při spolupráci otevřít obzory.

„Její výjimečná vlastnost je, že mezi slovy řekne něco, co Vám otevře oči, uvidíte jiné možnosti, jiné cesty, jak dojít k cíli.

Dokonce při posledním sezení mi ukázala, jak jinak nastavit své cíle v práci. Líbí se mi její kreativita a jednoduchost práce. Žádné složitosti, ve kterých se ztratíte. Jasně a jednoduše k přímo k cíli.

Díky za to.

Adéla T.

Když jsem zahlédla Ivinu nabídku na transformaci vědomí v partnerské oblasti, bez váhání jsem odepsala.

Pak mi začal v hlavě hlodat červík – co chci řešit, vždyť my žádné problémy nemáme – máme se rádi, nehádáme se…

Naštěstí je mé podvědomí rychlejší než hlava. Konzultace probíhala telefonicky. Hned po pár větách jsem věděla, že jsem správně. Iva je nesmírně empatická a rozhovor s ní byl velice příjemný.

Díky intuitivní numerologii, kineziologii, její intuici a schopnostem (a asi je toho víc, nedokážu pojmenovat všechny metody, které má Iva ve svém repertoáru) jsme rozkryly události v mé minulosti, které spouštěly hodně negativních scénářů. Jako bych se zadupávala do země. Jsem přesvědčená, že sama bych na to nikdy nepřišla.

I když teď najednou mi to dává celé hluboký smysl. To až Iva na to posvítila z jiného úhlu a puzzle se samo složilo 🙂 Duše se tetelila. AHA momenty tento týden vyskakovaly, jako když se po dlouhé dovolené připojíte k wifi.

Ale není to jen o pocitech a uvědoměních, všechno se projevuje i v realitě. Třeba teď sedím celý večer u počítače, dělám si svoje věci a muž mi chodí dolévat víno a nosí sýry k zakousnutí (během toho, co udělal dětem večeři a uložil je do postýlek).

V profesní oblasti mi Iva schválila můj směr cesty, poradila jak po této cestě jít a na co si mám dát pozor, vzhledem k mojí povaze a schopnostem.

Na poště jsou ještě Bachovy esence. Ale i bez nich “to funguje”. Cítím se teď mnohem víc žensky a klidnější.

Ivo, moc děkuju! Už vím, na koho se obrátit, až mi to zase bude někde drhnout.

Lenka Krmelová

Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat.

Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál.
Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě “nezapadal”. Po spolupráci s Vámi a také díky Bachovým esencím u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný!

Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá či váhá a v srdci ví, že chce víc než se nechat vmanipulovat do obvyklého školského, lékařského či podobného systému, což není dobrá první volba, zvláště nejde-li o život jako takový. Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny.

Lenka

Když jsem poprvé navštívila Ivu, měla jsem tělo i mysl v jednom ohni. Vyrážka, která mě trápila, byla hrozná. Pálilo mě celé tělo a vzhledem k tomu, jak jsem vypadala, moje radost ze života byla nulová. Nechtělo se mi mezi lidi, nechtělo se mi vlastně skoro nic.

Setkání s Ivou mi otočilo „ můj svět „ vzhůru nohama, a nebo možná lépe řečeno, postavilo mě na nohy. Nevím jak to přesně ta čarodějka udělala, ale už jen povídání s ní mi lilo krev do žil.
Domů jsem šla vyzbrojena ještě bachovkami a moje cesta se mohla začít vyvíjet jinak☺

Začalo mi najednou připadat, že to všechno jde a půjde. Že není důvod se hroutit, že prostě člověk musí jen trochu změnit pohled na určité věci a přístup k nim. A je jedno jestli to jsou věci a nebo lidé.
Začala jsem se cítit mnohem líp velmi rychle. A to nejen pocitově, ale i můj lékař byl překvapen pozitivní změnou, která se promítla v mých krevních rozborech.
Krátce po našem prvním setkání jsem si poprvé v životě stoupla na běžky a začalo se mi to tak líbit, že jsem si i koupila své, abych mohla využít sníh, který letos napadl. Začala jsem mít pocit daleko větší rovnováhy, jak na běžkách , tak i v životě. Najednou se mi i mnohem lépe komunikovalo a komunikuje s lidmi.

V rychlém sledu přišla další pozitivní a příjemná věc do mého života v podobě psaní. Začala jsem vytvářet časopis pro klienty u nás v práci. V první chvíli jsem se opět začala trochu obávat toho, jak zvládnu psát časopis, když jsem nikdy neměla sebemenší zkušenost se psaním, ale obavy se rychle rozplynuly a já jsem začala pociťovat, jak mi to psaní dělá dobře a jak mi i pomáhá. Vždy jsem byla milovník českého jazyka a literatury a teď najednou jsem mohla začít. Bylo to nečekané a krásné a já si uvědomila, jak to vlastně potřebuji k tomu, abych se mohla vyjadřovat a že moje vyjadřování je očekávané a chtěné.
Krásný pocit☺

Naše poslední setkání Iva zakončila jednoduchou větou : „ Hraj si!“…..a já jsem zvědavá a těším se, co se začne zase dít☺

Potkat tohoto skvělého člověka, který má tak úžasné radary, bylo asi klíčové pro můj současný i budoucí život. Děkuji i za svou dcerku, která také využívá pomoci od Ivy.

Každému bych přála pocítit to, když člověk začne vnímat, že jde vše, akorát třeba trochu jinak. A v tom si myslím, že je Iva opravdu kabrňák, ukazuje lidem jinou cestu.

Ivo, děkuji a už teď se na Tebe těším☺

LK