Iva Hemská

Mým talentem je inspirovat druhé a nacházet řešení pro neřešitelné. Odhalím a nastartuji váš potenciál i potenciál vašich dětí. Pomohu vám zkvalitnit život v oblasti vztahů, práce i zdraví.

iva hemska vekove kategorie Iva Hemská

Terapie pro různé věkové kategorie

Transformační terapie je velmi bezpečná a zdravě prospěšná terapie pro všechny věkové kategorie od kojenců až po seniory.

iva hemska osobni pristup Iva Hemská

Osobní přístup

Díky bohatosti technik, mým zkušenostem a schopnostem pracuji s každým klientem individuálně tak, jak je právě zapotřebí. Ke každému z vás přistupuji s úctou a respektem. Diskrétnost zajištěna.

iva hemska introvert Iva Hemská

Jste introvert?

Pokud se vám nechce (z jakéhokoli důvodu) o svém životě mluvit nemusíte. Pro zpracování a vyřešení vašich potíží mi postačí znát váš záměr.

iva hemska profilove foto Iva Hemská
vidantez iva hemska Iva Hemská

Vidantés: schopnosti mimo naše běžné smysly

Bez nadsázky mohu říci, že vidantés schopnosti dávají mým terapiím zásadní přidanou hodnotu. 

Díky těmto  schopnostem slyším, vidím i cítím Vaše skutečné potřeby, které  právě nyní potřebujete k dalšímu rozvoji.


Toužíte na svět konečně  nahlížet, jako na místo plné neomezených možností? 
S nadhledem, rozvahou a klidem?

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Intuitivní numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky, principy TČM a 19 let praxe mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s podvědomým nastavením a buněčnou pamětí těla, kde je uložen náš skutečný pohled na sebe a svět, jako celek.

Velmi efektivně a rychle změním váš život ve všech jeho oblastech.

 

Jak pracuji

Kineziologie spolu s Intuitivní numerologií, v mém podání, posune vaše hranice na úplně jinou úroveň. Během několika sekund změním vaše limitující přesvědčeni na ta podporující.

Tím se přemění vaše postoje, vzorce chování, emoční bloky a mentální bariéry, čímž se doslova promění i vaše okolní realita ve všech oblastech života – vztahy, práce, zdraví.

Začnete tak vidět svět a možnosti v něm úplně jiným pohledem.

První krok

Určení toho, co chcete změnit, co byste rádi jinak. Práce se svalový testem, který slouží k „vyčištění“ požadovaných témat v podvědomí a na buněčné úrovni a k určení vašich priorit v přítomnosti.

Druhý krok

Nalezneme nový vzorec chování, jenž změní vaše rozhodování v jakékoli životní situaci v přítomnosti. To vám umožní zakusit nové možnosti a získání svobodné volby.

Třetí krok

Rozšíříme vaše vědomí a nastartujeme novou vysněnou realitu. Nové cesty. Zaměříme se na rozvíjení vašich schopností a talentů.

Čtvrtý krok

A konečně se změnou myšlení se váš život začne tvořit podle vašich představ v oblasti vztahů, hojnosti, práce i zdraví. Do života vám vstoupí nové výzvy, které umožní zvýšit kvalitu vašeho života.