Iva Hemská

Terapeut, kouč, inspirátor, mentor.

Mým talentem je inspirovat druhé a nacházet řešení pro jakékoliv problémy, potíže disharmonie dospělých, dětí i zvířat. Odhalím a nastartuji váš potenciál i potenciál vašich dětí. Jste nespokojeni s průběhem svého života? Ozvěte se, pomohu vám jej zkvalitnit, změnit k lepšímu v oblasti vztahů, práce i zdraví.

Terapie pro různé věkové kategorie

Terapie nebo Terapie&mentoring jsou prospěšné pro všechny věkové kategorie od kojenců až po seniory.
Dětem navíc otevřou cestu bez toho, aniž by ji ovlivňovaly nebo přímo vytvářely zkušenosti, zážitky rodičů.

Osobní přístup

Díky bohatosti technik, mým zkušenostem a schopnostem pracuji s každým klientem individuálně tak, jak je právě zapotřebí. Ke každému z vás přistupuji s úctou a respektem Diskrétnost zajištěna.

Jste introvert?

Pokud se vám nechce (z jakéhokoli důvodu) o svém životě mluvit nemusíte. Pro zpracování a vyřešení vašich potíží mi postačí znát váš záměr.

Vidantés: schopnosti mimo naše běžné smysly

Bez nadsázky mohu říci, že mé schopnosti mimosmyslového vnímání dávají mým terapiím zásadní přidanou hodnotu. 

Díky těmto  schopnostem slyším, vidím i cítím Vaše skutečné potřeby, které  právě nyní potřebujete k dalšímu rozvoji.


Chcete ve svém životě změnu? Chcete získat sebevědomí, radost, úspěch?
Chcete být dobrým rodičem a mít šťastné děti?

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Intuitivní numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z psychosomatiky, neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky, principy TČM a praxe od roku 2002 mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s vaším podvědomým nastavením a buněčnou pamětí těla, kde je uložen váš skutečný pohled na sebe a svět, jako celek. 

 

Jak pracuji

Kineziologie – svalový test, s kterým pracují ve vašem kvantovém poli,  v mém podání, posune vaše hranice i hranice vašich dětí na úplně jinou úroveň. Během několika minut změním vaše limitující přesvědčeni na ta podporující.

 Tím se přemění vaše postoje, vzorce chování, emoční bloky a mentální bariéry, čímž se doslova okamžitě promění i vaše okolní realita ve všech oblastech života – vztahy, práce, zdraví.

Začnete tak vidět svět a možnosti v něm úplně jiným, radostným a sebevědomým pohledem. A konečně se vše začne otáčet ve váš prospěch.

 

První krok

Určení toho, co chcete změnit, co byste rádi jinak. Přes Osobní kódy, obsažené v číslech data narození, pochopíte sebe, směr své životní cesty. Práce se svalový testem, který slouží k „vyčištění“ požadovaných témat a emocí v podvědomí a na buněčné úrovni a k určení vašich priorit v přítomnosti.

Druhý krok

Pomocí technika Emoční restart vytvoříme nový emocionální vzorec chování, jenž změní vaše rozhodování v jakékoli životní situaci v přítomnosti. To vám umožní zakusit nové možnosti a získání svobodné volby.

Třetí krok

Třetím  krokem je technika Emoční dosycení (vícestupňové vizualizace a další korekční techniky), pomocí kterých rozšíříme vaše vědomí a nastartujeme novou vysněnou realitu. Nové cesty, na kterých budete moci rozvíjet své schopností, dary, talenty a dovednosti.

Čtvrtý krok

Bachova terapie – jedna lahvička s vytestovanými esencemi pro emoční stabilitu po terapie. 
A se změnou emočního vnímání a myšlení se váš život konečně začne sám tvořit podle vašich představ v oblasti vztahů, hojnosti, práce i zdraví. Do života vám vstoupí nové výzvy, lidi i možnosti, které umožní zvýšit kvalitu, pohodu i úspěch vašeho života.

Jednoduše řečeno: Pomocí těchto 4 kroků se pro vás otevře nová, radostná a úspěšná realita sama.