Vidantés: schopnosti mimo naše běžné smysly

Iva Hemska

24. 3. 2021

JAK MÉ SCHOPNOSTI VIDANTÉS PODPORUJÍ TO, ČEMU SE VĚNUJI.

Možná se slovem vidanté setkáváte poprvé, možná jste o něm již slyšeli. Co vlastně vidanté znamená? Co znamená tato schopnost v mém podání? Vezmu to pěkně od začátku… Úplně nejranější setkání s mými vidantés schopnostmi přišlo JIŽ ve 12 letech a je pro mě stále nezapomenutelným zážitkem.

Můj milovaný děda ležel na pohovce a mně najednou přišla informace, že se s dědou „něco“ děje. Bylo to okolo něj „něco“ divného. Cítila jsem, že odchází z tohoto světa. Tenkrát jsem nechápala, co se to ve mně dělo. Automaticky jsem se k dědovi posadila a má ruka se sama přiložila na jeho srdeční oblast. Jen jsem v tichosti seděla a s láskou na dědu myslela. Trvalo to zhruba 5 minut. Pak mi přišlo, že se vše vrátilo do běžného stavu, tak jsem se šla se věnovat něčemu jinému. Uplynulo asi pět let a děda mi řekl něco, co mi vyrazilo dech. Do teď vzpomínám na jeho slova: „Ivuško, kdybys tenkrát na mě svou ruku nepoložila, tak už bych tady nebyl.“ Připojuju slova určená dědovi: „Dědo, miluji tě a vím, že mi jsi velkým životním pomocníkem.“ Tvoje milující Iva

Vidantés schopnosti jsou tedy přesně ty, které vnímáte jinak než standartními pěti smysly. S trochou nadsázky by se dalo říci, že existují další smysly, které pokud je máte rozvinuté, můžete používat. Představte si, že máte jisté speciální „anténky“, kterými se ladíte na druhé lidi, zvířata, věci, situace, zkrátka cokoliv. Cítíte, zříte, druhé sami v sobě. Dnes už vím, že rozvinutí vidantés schopností nastane až v době, kdy jste na tyto schopnosti dobře připravené či připraveni. Vše Vám má totiž sloužit, ne ubližovat.

 


Kdy jsem byla připravena já?

Rok 2000 byl přelom nejen tisícletí, ale také v mém osobním příběhu. Studium numerologie mi otevřelo dveře do mé vysněné reality. Přišlo spontánně, stejně jako vše následující.

Prostřednictvím čísel získávám odpovědi na jakékoli Vaše otázky, které se týkají vaší přítomnosti. Přes všechna čísla, nejenom ta z data narození, se spojuji s Vaší podstatou a Vaším skutečným posláním zde na Zemi.
Díky pronikání do tajů čísel a jejich poselství, jsem pochopila sebe, proč se mi děje, co se mi děje. Napojila jsem se na sebe a začala naslouchat své intuici. Našla jsem svou hodnotu a vědomí sebe sama.

Díky této velké vnitřní proměně jsem v roce 2002 opustila tehdejší práci a začala se aktivně věnovat tomu, kam mě srdce táhlo od mého dětství. Do zatím neznámého nehmatatelného světa čísel, skrze která jsem pracovala s lidmi.

Mé vidantés schopnosti se naplno rozvinuly během 3letého studia metody Three In One Concepts – kineziologie One Brain pod vedením jedné z nejlepších lektorek, Mgr. Miloslavy Rutové. Odjakživa mě zajímalo, proč se někomu daří a někomu nedaří v podnikání, ve vztazích a celkově nežije spokojený život. Proč je někdo utrápený, nemocný, ukřivděný nebo dělá práci, která ho nebaví a smůla se mu lepí na paty.

Mé otevřené vidantés schopnosti mi pomáhají nahlédnout pod povrch věcí, událostí, emocí dětí, dospělých i zvířat. Snadněji se mi pak pracuje, celá terapie je mnohem účinnější a také rychlejší.

 


Co všechno patří mezi mé vidantés schopnosti?

Intuitivní numerologie je základem mé práce s klienty. Čísla jsou pro mě živým organismem, komunikačním kanálem se skutečnými potřebami vaší duše, které jsou důležité pro úspěšné a láskyplné žití.

Emocionální intuice, pomocí které vycítím to, co cítíte nebo čím procházíte. Odhalím, kdy a jak došlo k emocionálnímu zranění a co potřebujete k uzdravení, nastolení harmonie a znovuzískání vlády nad svým životem.

Mentální intuice – navádí mě na vyšší úroveň porozumění. Cítím vaše myšlenky, ideje a jsem naladěna na různé vaše systémy a vzorce.  Díky svému živému intuitivnímu vědomí velmi snadno a rychle dokážu pochopit svoje okolí, intuitivně nalézám řešení problémů, obtíží a dokážu vycítit i budoucí dění určitých situací. Mám schopnost vyřešit i zapeklité, dlouholeté, tíživé situace, zážitky.

Intuitivní doteky – při dotykové terapii rozproudím energii ve Vašem těle správným směrem, opět díky naladění se na komunikační kanál mezi vámi a mnou, který mi napoví, co a kde je právě potřeba.

Navíc má fyzická intuice mi umožní naladění na energii fyzických objektů i Země samotné a mohu komunikovat s energií sídlící ve zvířatech, rostlinách, stromech, kamenech, krystalech a obydlích. Dokážu zharmonizovat energii v obydlích – obytné domy a prostory určené k podnikání tak, aby se v nich dařilo podnikání i vztahům.

 


Jak podporují mé vidantés schopnosti mé podnikání?

Naprosto zásadně a zcela. Úspěch mého podnikání vychází ze znalostí a dovedností spojených s mými mimosmyslovými vidantés schopnostmi. Bez nadsázky mohu říci, že vidantés schopnosti dávají mým terapiím zásadní přidanou hodnotu. Terapie jsou rychlejší a efektivnější, rychleji najdu skutečné kořeny problému, který Vás tíží.

Díky vidantés schopnostem cítím, vidím, slyším vaše skutečné potřeby, které vaše duše právě nyní potřebuje k dalšímu rozvoji. Naleznu a odstraním vaše popírané emoce uložené nejen v podvědomí, ale i na úrovni těla, umožním vám tak zažívat wow ve vztazích, podnikání, financích.

 
„Vnímám skutečné pocity klientů, které v jejich současném životě vytvářejí překážky.“

 

Prostřednictvím mentální intuice a emocionální jasnovidnosti jsem schopna vidět a vnímat skutečné pocity klientů, způsobující překážky a bolesti v přítomnosti. Dokážu vysledovat, kdy a jak došlo k bolesti, emocionálnímu zranění, traumatu. Následně, pomocí kineziologie a svalového testování, vše s vámi odblokuji a otevřeme vysněnou realitu naplněnou láskou a úspěchem.

Mé vidantés schopnosti spolu se znalostí mnoha tradičních technik terapií vám pomohou v rozkvětu stávajícího (různé projekty, služby, vaše schopnosti atd.) a pomohou Vám také v nastartování nového a úžasného v oblasti podnikání, vztahů, financí… A navíc Vás dokážu VYTÁHNOUT z jakkoli husté kaše, kterou vám život navařil, bezbolestně, jednoduše, rychle a efektivně, nejenom v tématu podnikání a finance.

Chcete se rychle zbavit limitujících přesvědčení?

Toužíte i vy odhalit, rozvinout a uplatnit  skryté síly, talenty, schopnosti?

Toužíte posunout své hranice?

Zazářit v dnešním světě, tak jako nikdy?

Srovnat si všechny své vztahy a na svět konečně začít nahlížet, jako na místo plné neomezených možností?

Nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>

Pište. Zavolejte. Objednejte se. Se mnou naleznete řešení.

Veškeré terapie, je v případě vašeho zájmu možno provést i online.

Další příspěvky