Transformační terapie

Transformační terapie posune vaše hranice, kdy se vědomě rozhodujeme s možností volby, jednoty, volnosti a svobody. Svůj život si konečně začnete řídit vy sami.

O transformační terapii

Transformační terapie je soubor technik a přístupů, které využívám v souladu se svojí vlastní intuicí, můžu pracovat s každým jednotlivým člověkem individuálně tak, jak je právě zapotřebí.

Je to postupná přeměna našich postojů, přesvědčení, emocionálních vzorců chování a mentálních bariér. Odhalím pravou příčinu vašich bloků, takže už nebudete muset vyhledávat další terapie.

Projdete procesem sebepoznání, seberozvoje a práce s nevědomou částí sama sebe.

Nalezneme a nastartujeme vaše vnitřní dary, talenty a poslání vaší duše, které jsou ukryté v podvědomí.

Zharmonizujeme vaše vztahy, včetně vztahu sám k sobě.

Jste multidimenzionální bytosti s nekonečnými možnostmi. Napojením na nové vnitřní i vnější frekvence si začnete tvořit svou vysněnou realitu v oblasti vztahů, práce, financí i zdraví.

Kineziologie One Brain změní váš život k lepšímu ve všech oblastech - vztahy, práce, děti i zdraví

Proč je Kineziologie metoda One Brain nadčasová?

Kineziologie One Brain nabízí skutečnou pomoc nejenom při řešení jakéhokoli životního problému, disharmonie dětí, dospělých i zvířat , ale také těm, kteří touží po svém vývoji a to prostřednictvím rozpoznání a překonání bariér, které nepřejí pohodovému životu a které mohou v člověku zapustit hluboké kořeny jako negativní přesvědčení o sobě a životu jako takovém.

Podnikání a kariéra

Odhalíme váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu profesnímu rozvoji. Pomohu vám s nastartováním nového nebo rozkvětem a zkvalitněním stávajícího podnikání, projektů, služeb. Více >>>

KDO SKUTEČNĚ JSEM A KAM JDU?

Pomohu vám poznat a uznat sám sebe. Postavit se na vlastní nohy. Získat sebevědomí, odvahu. Vznikající situace v jakékoli oblasti života začnete brát jako výzvu k dosažení čehokoli, co si přejete Více >>>

Rodina a vztahy

Spolu nalezneme řešení pro vaše disharmonické partnerské či manželské vztahy. Srovnáme vztahy s kamarády, kolegy, nadřízenými. Na vzniklé situace začnete nahlížet s nadhledem a klidem Více >>> 

Děti

Vyřešíme jakékoliv problémy, potíže vašeho dítěte (od miminek výše) nebo vaše potíže s dítětem. Dítě není terapii přítomno. Pracuji s jedním z rodičů. Ve vaší rodině zavládne klid a pohoda. Více >>>

Energetická harmonizace vztahů a prostoru

Energetická harmonizační směs vyladí vás a prostor, v kterém žijete nebo pracujete. Zharmonizuje prostředí, nasměruje rodinné vztahy. Podpoří vaše podnikání.

Zvířecí mazlíčci

Pomohu vám s řešením problémů a potíží vašich domácích mazlíčků bez jejich přítomnosti Více >>>