Transformační terapie&mentoring

Kineziologie One Brain a svalový test  (dobře vedené) jsou nejrychlejší a „nejelegantnější“  metodou, jak odhalit a uzdravit jakékoli konflikty v přítomnosti i minulosti, a nakonec je proměnit ve zdroj síly, kreativity i zdraví.

Co získáte?

Vyřešíte nebo dořešíte problémy, které brání spokojenému, radostnému žití. Dosáhnete úspěchů, pohodových vztahů a celkové spokojenosti v životě.
Budete odvážní, sebevědomí a zdraví.
Získáte vnitřní svobodu a prožívat šťastné změny v životě
Realita, kterou si přejete žít, se vám sama začne vytvářet.

 

Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by jejich vývoj ovlivňovaly  vaše vzorce chování, nevyjádřené emoce a zkušenosti z vašeho dětství.
Již na ně dále nebudete předávat své zážitky, prožitky a zkušenosti z vašeho dětství!

 

Problém Vašeho dítěte totiž vede k uzdravení i vašeho dávno zapomenutého a nezpracovaného emocionálního konfliktu, které vás i vaše dítě (děti) ovliňují v rozhodovování a vytváří to, co se vám i vašemu dítěti (dětem) děje v přítomnosti.

 

Hlavní nástroj terapie&
mentoringu

 

Svalový test

Svalový test – je reakce svalů na podnět. Negativní podnět, kterým může být nepříjemná situace, totiž vyvolá oslabení svalstva. Pomocí svalového testu  zjistím věk a situaci, ve kterém vznikla negativní zkušenost a negativní emoce (strach, smutek, lítost, bezmoc, hněv.., které se vám ,,zapsaly“ do systému a doteď ovlivňují vaše rozhodování v jakékoli životní oblasti. Svalový test provádím mírným tlakem na mírně předpažené ruce klienta. K testování využívám deltový sval. A když umíte se svalovým testem pracovat (já umím :-)), tak je to nejúžasnější pomocník, jak najít a odstranit uvězněné negativní emoce z celého systému. Vztah „mozek – sval“ je totiž obousměrný a vhodnými korekcemi můžeme zpětně pozitivně ovlivňovat mozek.

 

Kolik je třeba sezení?


Pro snížení stresu nebo nalézení motivace k jednomu kroku. Pak dostačující jedno sezení.

Chcete-li zkvalitnit nebo zlepšit nějakou oblast či odstranit hlubší problém, tak díky komplexnosti metod, technik a mých schopností jsou se mnou pouhá dvě sezení dostačující.  

Více.. o ceně a obsahu Terapie nebo Terapie&mentoringu, které mám v nabídce.

A pro ty, kteří mají zájem rozvíjet své schopnosti pořádám semináře.
Aktuální téma semináře:
Objev svou intuici – Neděle 16.6 2024 Více >>>

Další semináře pořádám v září.

 

Kineziologie One Brain změní váš život k lepšímu ve všech oblastech - vztahy, práce, děti i zdraví

Proč je Kineziologie metoda One Brain nadčasová?

Kineiologie One Brain svalový test nabízím skutečnou a rychlou pomoc, při řešení jakéhokoli životního problému nebo disharmonie, nejenom dětem, dospělým, ale i zvířatům.

Dále pomůžu všem, kteří touží po svém vývoji, seberealizaci, životním úspěchu …

Terapie&mentoring a vedení podle vašich potřeb:

KDO SKUTEČNĚ JSEM A KAM JDU

Zbavíte se nevyhovujících vzorců chování. Pomohu vám poznat a uznat sám sebe. Postavit se na vlastní nohy. Získat sebevědomí, odvahu. Vznikající situace v jakékoli oblasti života začnete brát jako výzvu k dosažení čehokoli, co si přejete  Forma: offline i online Více >>> 

RODINA A HARMONICKÉ VZTAHY

Spolu nalezneme řešení pro vaše disharmonické partnerské či manželské vztahy. Srovnáme vztahy s kamarády, kolegy, nadřízenými. Na vzniklé situace začnete nahlížet s nadhledem a klidem.
Forma: offline i online. Více >>> 

ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA

Odhalíme váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu profesnímu rozvoji. Pomohu vám s nastartováním nového nebo rozkvětem a zkvalitněním stávajícího podnikání, projektů, služeb Forma: offline i online  Více >>>

Děti - ROZVOJ NEBO JAKÉKOLI PROBLÉMY, POTÍŽE

Vyřešíme jakékoliv problémy, potíže vašeho dítěte (od miminek výše) nebo vaše potíže s dítětem. Dítě není terapii přítomno. Pracuji s jedním z rodičů. Ve vaší rodině zavládne klid a pohoda. Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by je ovlivňovaly vzorce chování, zkušenosti z vašeho dětství.
Forma: offline i online Více >>>

Energetická harmonizace (očista) prostoru určeného k bydlení nebo podnikání.

Pro vytvoření Har. směsí  potřebuji znát pouze den vašeho narození a číslo popisné bytu, domu, prostorů. Jiné informace nežádám.

Forma online – telefon.
Buď 30 min. konzultace – telefon (domluvit termín) nebo objednání směsí prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře Více >>>

Access Energetic Facelift - welnes pro tělo, mysl a duši. + Skvělý Tip: Darujte jako dárek formou poukazu.

Access Energetic Facelift – Welnes pro tělo, mysl a duši – zkrášlující, relaxační, odpočinkový a emocionálně harmonizační proces, který vás a vaše blízké naladí na pohodu, klid a radost ze života. Více >>>

Access Bars –
Je povzbuzujícím procesem, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života Více >>>

Svatební Access Energetic Facelift - předsvatební péče nejenom o nevěstu

Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku rozpustí uzly v energetických polích. Během procesu jste oblečeni.
BACHOVA TERAPIE uvolní bloky způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. SCHUSSLEROVY SOLI Vám umožní být v klidu, vyživí fyzické tělo a nervovou soustavu. 

Zvířecí mazlíčci - problémy, potíže, zdraví..... Co umí Bachova terapie?

Na tomto odkazu se dozvíte více o pomoci pro vaše domácí mazlíčky bez jejich přítomnosti.
Forma: offline i online Více >>>

Na tomto odkazu se dozvíte, co umí Bachova terapie Více >>>