Transformační terapie&mentoring

 Pomocí jedinečné a efektivní metody Kineziologie One Brain a techniky – kineziologický svalový test –  nalezneme a uvolníme uvězněné negativní emoce (u dospělých i dětí), které jsou uloženy v těle a znemožňují žít naplno nebo ve zdraví.

Po absolvování Transformační terapie se vám začne sama tvořit realita, kterou si přejete žít.

Odstraníme emoční překážky, vzorce chování a vy se konečně projevíte naplno, v celé své parádě.  Vyřešíte nebo dořešíte problémy, které brání spokojenému, radostnému žití. Dosáhnete úspěchů, pohodových vztahů a celkové spokojenosti v životě.
Budete odvážní, sebevědomí a zdraví.

Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by jejich vývoj ovlivňovaly  vaše vzorce chování, nevyjádřené emoce a zkušenosti z vašeho dětství.
Již na ně dále nebudete předávat své zážitky, prožitky a zkušenosti z vašeho dětství!

Problém Vašeho dítěte totiž vede k uzdravení i vašeho dávno zapomenutého a nezpracovaného emocionálního konfliktu, které vás i vaše dítě (děti) ovliňují v rozhodovování a vytváří to, co se vám i vašemu dítěti (dětem) děje v přítomnosti.

 

ZPĚTNÁ VAZBA po terapii&mentoringu – problémy a rozvoj dětí:

,,Iva nám pomohla odstranit brutální nespavost našeho 10letého syna.
Konečně všichni v klidu spíme.
Syn se zlepšil i ve škole.
Doma nastala celková pohodička.
Ještě teď nemohu uvěřit, takhle rychlé změně, která nastala již po první terapii.
MoM.

 

Hlavní nástroje terapie&
mentoringu

 

Svalový test

Svalový test – je reakce svalů na podnět. Negativní podnět, kterým může být nepříjemná situace, vyvolá oslabení svalstva. Pomocí svalového testu  zjistím věk a situaci, ve kterém vznikla negativní zkušenost a negativní emoce (strach, smutek, lítost, bezmoc, hněv..se vám ,,zapsaly“ do systému a doteď ovlivňují vaše rozhodování v jakékoli životní oblasti. Svalový test provádím mírným tlakem na mírně předpažené ruce klienta. K testování využívám deltový sval. A když umíte se svalovým testem pracovat (já umím :-)), tak je to nejúžasnější pomocník, jak najít a odstranit uvězněné negativní emoce z celého systému.

 

Barometr chování

Barometr chování – ukazuje, jakým způsobem se projevuje způsob chování vychýlený z rovnováhy. Barometr pomocí svalového testu ukáže emoce a pocity, které jsou s daným problémem spojené, kterých si jste více či méně vědomi.

 

Kolik je třeba sezení?


Můžete chtít pouze snížit stres nebo nalézt motivaci k jednomu kroku. Pak může být sezení jedno.

Chcete-li zkvalitnit nebo zlepšit nějakou oblast či odstranit hlubší problém, tak díky komplexnosti metod, technik a mých schopností jsou se mnou pouhá dvě sezení dostačující.  

Více >>> o ceně a obsahu terapií, které mám v nabídce.

A pro ty, kteří mají zájem naučit se pracovat se svými emocemi, chtějí vědět, jak dosáhnout pohodových vztahů, jsem vytvořila prakticko-terapeutický seminář ,,Proměň svůj život a vztahy okolo sebe“ Více >>>

 

Kineziologie One Brain změní váš život k lepšímu ve všech oblastech - vztahy, práce, děti i zdraví

Proč je Kineziologie metoda One Brain nadčasová?

Pomocí Kineiologie One Brain nabízím skutečnou a rychlou pomoc, při řešení jakéhokoli životního problému nebo disharmonie, nejenom dětem, dospělým, ale i zvířatům.

Dále pomůžu všem, kteří touží po svém vývoji, seberealizaci, životním úspěchu …

Terapie&mentoring a vedení podle vašich potřeb:

Podnikání a kariéra

Odhalíme váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu profesnímu rozvoji. Pomohu vám s nastartováním nového nebo rozkvětem a zkvalitněním stávajícího podnikání, projektů, služeb.
Forma: offline i online  Více >>>

KDO SKUTEČNĚ JSEM A KAM JDU?

Pomohu vám poznat a uznat sám sebe. Postavit se na vlastní nohy. Získat sebevědomí, odvahu. Vznikající situace v jakékoli oblasti života začnete brát jako výzvu k dosažení čehokoli, co si přejete  Forma: offline i online Více >>>

Rodina a vztahy

Spolu nalezneme řešení pro vaše disharmonické partnerské či manželské vztahy. Srovnáme vztahy s kamarády, kolegy, nadřízenými. Na vzniklé situace začnete nahlížet s nadhledem a klidem.
Forma: offline i online. Více >>> 

 

Děti - ROZVOJ NEBO JAKÉKOLI PROBLÉMY, POTÍŽE

Vyřešíme jakékoliv problémy, potíže vašeho dítěte (od miminek výše) nebo vaše potíže s dítětem. Dítě není terapii přítomno. Pracuji s jedním z rodičů. Ve vaší rodině zavládne klid a pohoda. Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by je ovlivňovaly vzorce chování, zkušenosti z vašeho dětství.
Forma: offline i online Více >>>

Energetická harmonizace (očista) prostoru určeného k bydlení nebo podnikání.

Pro vytvoření Har. směsí  potřebuji znát pouze den vašeho narození a číslo popisné bytu, domu, prostorů. Jiné informace nežádám.

Forma online – telefon.
Buď 30 min. konzultace – telefon (domluvit termín) nebo objednání směsí prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře Více >>>

Access Energetic Facelift - welnes pro tělo, mysl a duši. + Skvělý Tip: Darujte jako dárek formou poukazu.

Access Energetic Facelift – Welnes pro tělo, mysl a duši – zkrášlující, relaxační, odpočinkový a emocionálně harmonizační proces, který vás a vaše blízké naladí na pohodu, klid a radost ze života. Více >>>

Access Bars –
Je povzbuzujícím procesem, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života Více >>>

Svatební Access Energetic Facelift - předsvatební péče nejenom o nevěstu

Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku rozpustí uzly v energetických polích. Během procesu jste oblečeni.
BACHOVA TERAPIE uvolní bloky způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. SCHUSSLEROVY SOLI Vám umožní být v klidu, vyživí fyzické tělo a nervovou soustavu. 

Zvířecí mazlíčci - problémy, potíže, zdraví..... Co umí Bachova terapie?

Na tomto odkazu se dozvíte více o pomoci pro vaše domácí mazlíčky bez jejich přítomnosti.
Forma: offline i online Více >>>

Na tomto odkazu se dozvíte, co umí Bachova terapie Více >>>