Transformační terapie

 

Pomocí jedinečné a efektivní metody Kineziologie One Brain a techniky – kineziologický svalový test –  nalezneme a uvolníme uvězněné negativní emoce (u dospělých i dětí), které jsou uloženy v těle a znemožňují žít naplno nebo ve zdraví.

Po absolvování Transformační terapie se vám začne sama tvořit realita, kterou si přejete žít.

Odstraníme emoční překážky, vzorce chování a vy se konečně projevíte naplno, v celé své parádě.  Vyřešíte nebo dořešíte problémy, které brání spokojenému, radostnému žití. Dosáhnete úspěchů, pohodových vztahů a celkové spokojenosti v životě.
Budete odvážní, sebevědomí a zdraví.

Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by jejich vývoj ovlivňovaly  vaše vzorce chování, nevyjádřené emoce a zkušenosti z vašeho dětství.
Již na ně dále nebudete předávat své zážitky, prožitky a zkušenosti z vašeho dětství!

Problém Vašeho dítěte totiž vede k uzdravení i vašeho dávno zapomenutého a nezpracovaného emocionálního konfliktu, které vás i vaše dítě (děti) ovliňují v rozhodovování a vytváří to, co se vám i vašemu dítěti (dětem) děje v přítomnosti.

 

ZPĚTNÁ VAZBA po Trarnsformačnít terapii:

,,Iva nám pomohla odstranit brutální nespavost našeho 10letého syna.
Konečně všichni v klidu spíme.
Syn se zlepšil i ve škole.
Doma nastala celková pohodička.
Ještě teď nemohu uvěřit, takhle rychlé změně, která nastala již po první terapii.
Moc děkujeme.“ M.

 

O transformační terapii

Spolu nalezneme a nastartujeme vaše vnitřní dary, talenty a poslání vaší duše, které jsou ukryté v podvědomí.

Zharmonizujeme vaše vztahy rodinné i pracovní, včetně vztahu sám k sobě.

 

 Kolik je třeba sezení?


Můžete chtít pouze snížit stres nebo nalézt motivaci k jednomu kroku. Pak může být sezení jedno.

Chcete-li zkvalitnit nebo zlepšit nějakou oblast či odstranit hlubší problém, tak díky komplexnosti metod, technik a mých schopností jsou se mnou pouhá dvě sezení dostačující.    

A pro ty, kteří mají zájem naučit se pracovat se svými emocemi, chtějí vědět, jak dosáhnout pohodových vztahů, jsem vytvořila prakticko-terapeutický seminář ,,Proměň svůj život a vztahy okolo sebe“ Více >>>

 

Kineziologie One Brain změní váš život k lepšímu ve všech oblastech - vztahy, práce, děti i zdraví

Proč je Kineziologie metoda One Brain nadčasová?

Pomocí Kineiologie One Brain nabízím skutečnou a rychlou pomoc, při řešení jakéhokoli životního problému nebo disharmonie, nejenom dětem, dospělým, ale i zvířatům.

Dále pomůžu všem, kteří touží po svém vývoji, seberealizaci, životním úspěchu …

 

 

Podnikání a kariéra

Odhalíme váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu profesnímu rozvoji. Pomohu vám s nastartováním nového nebo rozkvětem a zkvalitněním stávajícího podnikání, projektů, služeb. Více >>>

KDO SKUTEČNĚ JSEM A KAM JDU?

Pomohu vám poznat a uznat sám sebe. Postavit se na vlastní nohy. Získat sebevědomí, odvahu. Vznikající situace v jakékoli oblasti života začnete brát jako výzvu k dosažení čehokoli, co si přejete Více >>>

Rodina a vztahy

Spolu nalezneme řešení pro vaše disharmonické partnerské či manželské vztahy. Srovnáme vztahy s kamarády, kolegy, nadřízenými. Na vzniklé situace začnete nahlížet s nadhledem a klidem Více >>> 

 

Děti - ROZVOJ NEBO JAKÉKOLI PROBLÉMY, POTÍŽE

Vyřešíme jakékoliv problémy, potíže vašeho dítěte (od miminek výše) nebo vaše potíže s dítětem. Dítě není terapii přítomno. Pracuji s jedním z rodičů. Ve vaší rodině zavládne klid a pohoda. Dále pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by je ovlivňovaly vzorce chování, zkušenosti z vašeho dětství.
Více >>>

Energetická harmonizace (očista) prostoru a vztahů. Online produkt.

Dvě vytestované a namíchané harmonizační směsi, osobní (užíváte vy) a prostorové, kterou aplikujete pomocí rozprašovače v prostoru, vyladí vás a prostor, v kterém žijete nebo pracujete.

Zharmonizuje se prostředí, pozitivně nasměrují rodinné vztahy. Podpoří se vaše podnikání.

Pro vytestování a namíchání dvou směsi (osobní a prostorové) od vás potřebuji znát pouze den vašeho narození a číslo popisné prostorů určených k harmonizaci a očistě. Jiné informace nežádám. Bez osobního setkání (e-mail, kontaktní formulář). Více >>>

Zvířecí mazlíčci - PROBLÉMY, POTÍŽE, ZDRAVÍ. Bachova terapie.

Na tomto odkazu se dozvíte více o pomoci pro vaše domácí mazlíčky bez jejich přítomnosti Více >>>

Na tomto odkazu se dozvíte, co umí Bachova terapie Více >>>