Transformační terapie & koučink vyřeší jakýkoli problém vašeho dítěte. Zharmonizuje život celé rodiny a umožní dítěti rozvíjet svůj potenciál.

Celému procesu je přítomen pouze jeden rodič (většinou mamka).  Dítě přítomno není. Pro děti je velmi stresující naslouchat rozhovoru o svých nedostatcích, problémech a trápeních.

S terapií&koučinkem bez přítomnosti dítěte mám velmi dobré, mnohaleté zkušenosti. Řeší jakékoli problémy a potíže s učením, chováním, vztahy, sourozenci, při sportu…atd.

Pracuji na problémech dětí všech věkových kategorií, včetně miminek.

Častá chyba v komunikaci dospělých s dítětem je předpoklad, že dítě ví, co chce, nač myslí a dokáže argumentovat.

Naše děti leckdy ještě nemají komunikační dovednosti a tak tápou, cítí strachy, nejistotu, napětí, úzkost. A pokud se neuvolní, postupně se vše v nich ukládá nebo naopak vybíjí ven.

Na problému dítěte pracuji pouze s jedním z rodičů, většinou matkou, bez přítomnosti dítěte.


Proč pracuji pouze s rodičem?

Pro mne je práce pouze s dítěte nedostačující, pomůže, ale pouze do té doby než opět podlehne vlivu prostředí. Dítě nemá šanci se mezi dospěláky vymezit. Rodič je primární autorita a dítě si vše ukládá jako „ANO“.

Pokud je problém s dítětem (jakéhokoli stáří), pracuji s jeho rodiči, bez jeho přítomnosti“

Své rány promítáme na své děti a řešíme, co s dítětem není v pořádku a co potřebuje napravit, protože si neuvědomujeme tuto projekci, která je ve skutečnosti jen odrazem naší vlastní bolesti z dětství.

Pokud máte problém se svým dítětem, není to o něm, ale o nevyléčeném aspektu ve vás samých. Pokud se změníte vy, vaše dítě se také změní. Toto pravidlo je bez výjimek.

Děti na terapii reagují skvěle, i když nejsou fyzicky přítomny!  Často stačí, když na sobě začne pracovat jen jeden rodič a změní energii (chování) celé rodiny.

Plno užitečných informací odhalíme na základě data narození vašeho dítěte (kde máme veškerý potenciál „napsaný.“ Na odstranění potíží, problému, s následným rozvíjením potenciálu vašich dětí, pracuji i online – přes telefon.

Dítě je fantastický potenciál, který v sobě může rozvinout, co chce, pokud mu to umožníte.

Práce na rozvíjení se rodiče a dítěte je mou prioritou. Sebevědomí, které si dítě vytvoří jej ovlivňuje po celý dospělácký život (vztahy, práce, sport, koníčky, sebeprezentace, zdraví.. atd.).


Co umožní terapie & koučink rodiči?
  • Uvědomění si toho, co přesně chcete jinak a proč.
  • Podívat se na svou situaci z více úhlů pohledu.
  • Najít v sobě to nejlepší řešení své situace.

Chcete-li aby vaše děti žily v dospělosti život dle svých představ, tak je musíte nejprve pochopit. Všechny problémy děti versus rodiče pochází z nedorozumění, nepochopeni. A přitom je na začátku myšleno vše s dobrým úmyslem. Každý z nás se narodí, jako originál. Ne jako kopie mamky nebo taťky – bohužel, plno dětí se kopii svých rodičů stává, aniž by vědomě chtěly.

Během Transformační terapie&koučinku  odstraníme pomocí kineziologie One Brain a svalového testování myšlenkové, emoční, pocitové a energetické bloky z mysli i celého těla (u rodiče a dítěte).  Teprve potom se může nastartovat a projevit potenciál dítěte. Celý proces doladíme vytestováním vhodných Bachových esencí.

Inspiruji a vedu rodiče, jak žít vědomě a spokojeně ve všech svých rolích.


Co ode mne neuslyšíte?

Jak vychovávat děti, a že své dítě vychováváte špatně!


S čím mohu pomoci?

Například:

  • Nespavost, strach, smutek, nedostatek sebevědomí, vztek, agresivita, zlost, potíže s učením, nesoustředěnost, neposednost, zapomínání, neposednost, zapomínání,
  • Ubližování druhým, vyrušování, agresivita, roztěkanost, neschopnost navázat kontakty, stud, nedostatek sebevědomí, nechutenství, strach ze změn.
  • Stesk po domově, náročný nástup do školky, školy, žárlivost, narození sourozence, nízká sebedůvěra, plachost, vyhýbání se kolektivu, šikana.
  • Noční můry, noční pomočování, zácpa, pokakávání, závislost na rodičích, miminka brečí, hysterické záchvaty, vyžadují pozornost, dětičky nemají rády změny, alergie, ekzémy.
  • s rozvoj vašeho dítěte s potenciálem a dary, které si při narození „přineseme“ na svět.

 

Co se u dětí změní?

Všechno. A konečně mohou využívat dary a potenciál, s kterými se narodily.

Transformační terapie&koučink – problémy dětí, nenahrazuje lékařské ošetření a vyšetření. Nenahrazuje odbornou psychologickou a psychiatrickou pomoc.

 

Jedna z recenzí:

Konečně klidné noci – Monika

Dobrý den Ivanko, píši, jak jsme na tom po Rodičovské terapii&koučinku.

Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat. Nejdřív bylo vidět, že Vojta můj mladší syn už klidně spinká. Už žádný pláč a noční návštěvy u mě. Děsy jsou pryč. Pokud se teď vzbudí, tak se jen slovně ujistí, že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku. Spinká dál. Jsem moc ráda, že se mu ulevilo a už se nebojí.

A teď já. U mě je také velká změna. Cítím velkou úlevu vnitřně, žádný tlak a strach už nepociťuji. Když mi manžel volá, že se zdrží nebo mi nebere hned telefon, tak jsem se přistihla, že dokáži na to přestat myslet a mohu dělat jiné věci. To dřív nešlo. Pořád mě to svazovalo a myšlenky byly pouze u toho, zda je v pořádku a tak. Stejné je to i u zbytku rodiny. Zvládla jsem v pohodě i výlet syna se školou.

Ivanko a to jen díky Vám 🙂 moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.  Monika

Chcete mít spokojené šťastné dítě?
Chcete si užívat rodinného života v klidu a pohodě?
Chcete vidět, jak se vaše dítě spokojeně rozvíjí a užívá si života?

Pište, volejte. Se mnou kdykoli, cokoli otočíte ve prospěch vás i vašeho dítěte.

Veškeré terapie je možné provést i online.