Rodičovská terapie & koučink – jak pomoci dítěti

Iva Hemska

9. 6. 2021

Transformační terapie & koučink/mentoring – dvojterapie ,,Mamka a dítě“ řeší: 

 

 • Jakékoli problémy, potíže Vašeho dítěte.

 

 • Umožní nastartovat nebo rozvíjet dál jeho potenciál.  

 

 • Zharmonizuje život celé rodiny.

 

 • Urovná vztahy mezi členy rodiny – rodiče, děti, sourozenci, prarodiče. Atd.

 

A co je na této dvojterapii/mentoringu ,,Mamka a dítě“ naprosto geniálního?

 

Pomohu vaším dětem stát se tím, kým se narodily, aniž by jejich osobnost ,,vytvářely“ vaše vzorce chování, zkušenosti z dětství.

 

Celému procesu, který názývám dvojterapie/mentoring ,,Mamka a dítě“  je přítomen pouze jeden rodič (většinou mamka). Dítě přítomno není. Pro děti je velmi stresující naslouchat rozhovoru o svých nedostatcích, problémech a trápeních. Děti na terapii reagují skvěle, i když nejsou fyzicky přítomny!

 

S dvojterapii ,,Mamka a dítě“ bez přítomnosti dítěte mám velmi dobré, mnohaleté zkušenosti. Řeší jakékoli problémy a potíže s učením, chováním, vztahy, sourozenci, při sportu. Opakující se nemoci. Časté téma k řešení – kakání, čůrání, tiky, kousání nehtů. Atd. Výsledky jsou rychlé a stabilní.

 

Pracuji na problémech dětí všech věkových kategorií, včetně miminek.

 


Kde vězí příčina problémů?

Častá chyba v komunikaci dospělých s dítětem je předpoklad, že dítě ví, co chce, nač myslí a dokáže argumentovat.

 

Vaše děti leckdy ještě nemají komunikační dovednosti a tak tápou, cítí strachy, nejistotu, napětí, úzkost. A pokud se neuvolní, postupně se vše v nich ukládá nebo naopak vybíjí ven.

 

Intuitivní numerologie, zařazená do dvojterapie/mentoringu ,,Mamka a dítě“ vám umožní konečně pochopit sebe a své děti. Emocionální chování  dítěte. Proč se děje, co se děje. Na co se při rozvoji dítěte momentálně zaměřit. Co jej v tuto chvíli nejvíce ovlivňuje…   Více >>>


Proč pracuji pouze s rodičem?

Pro mne je práce pouze s dítěte nedostačující. Pomůže, ale pouze do té doby dítě než opět podlehne vlivu prostředí. Dítě nemá šanci se mezi dospěláky vymezit. Rodič je primární autorita a dítě si vše ukládá jako „ANO“.

Své rány promítáte na své děti a řešíte, co s nimi není v pořádku a co potřebují napravit, protože si neuvědomujete tuto projekci, která je ve skutečnosti jen odrazem Vaší vlastní nezpracované bolesti z dětství.

 

Jako rodič do svých dětí projektujete svoje obavy a minulé zkušenosti.

Pokud máte problém se svým dítětem, není to o něm, ale o nevyléčeném aspektu ve vás samých. Pokud se změníte Vy, Vaše dítě se také změní. Toto pravidlo je bez výjimek.

 

Dítě má fantastický potenciál, který v sobě může rozvinout – cokoliv, co chce, pokud mu to umožníte.

 

A to je právě cílem dvojterapie/mentoringu ,,Mamka a dítě“ – nejenom odstranit problém v přítomnosti, ale zároveň osvobodit dítě od  zkušeností  a uložených vzorců chování mamky, získaných v dětství, které podvědomě předává dále, aniž si to uvědomuje a umožnit dětem rozvíjet  jejich originalitu a dary,  s kterými se narodily.

 

Práce na rozvíjení se rodiče a dítěte je mou prioritou. Sebevědomí, které si dítě vytvoří v dětství jej, ovlivňuje po celý dospělácký život (vztahy, práce, sport, koníčky, sebeprezentace, zdraví.. atd.).

 

Jak jednáte a zacházíte se svými dětmi, tak s nimi budou zacházet další lidé v jejich dospělosti. Denně se svými klienty odstraňuji přesvědčení, vzorce chování, které se jim v dospělé realitě vrací skrze nejbližší – partnera, děti, tchýni a tchána, ale i od přátel a cizích lidí (šéf, spolupracovníci. Atd.).

 

Milí rodiče, dávejte si proto pozor, jak své děti vnímáte, jak je hodnotíte, jak o nich mluvíte. Vaše postoje, výroky a atmosféra, kterou doma vytváříte, budují nový emoční svět Vašeho milého. Tak ať jsou šťastné a spokojené! 

 


Co umožní Transformační terapie & koučink rodiči?
 • Odhalíme talenty, dary Vaše i Vašeho dítěte. Zjistíte, co potřebuje dítě ke svému zdravému vývoji.
 • Pochopíte emoční nastavení vašeho dítěte.
 • Proč se chová, tak jak se chová.
 • Jak s ním komunikovat.
 • Proč má problémy a co s nimi.
 • Uvědomění si toho, co přesně chcete jinak a proč.
 • Podíváte se na svou situaci z více úhlů pohledu.
 • Naleznete v sobě to nejlepší řešení své situace.

 

Chcete-li aby Vaše děti žily v dospělosti život dle svých představ, tak je musíte nejprve pochopit. Všechny problémy děti versus rodiče pochází z nedorozumění, nepochopeni. A přitom je na začátku myšleno vše s dobrým úmyslem. Každý z nás se narodí, jako originál. Ne jako kopie mamky nebo taťky – bohužel, plno dětí se kopii svých rodičů stává, aniž by vědomě chtěly.

 

Během Transformační terapie & koučinku  pracuji na harmonizaci rodiče i dítěte.

 

Jak pracuji?

Přes čísla v datu narození konečně pochopíte, proč má Vaše dítě problémy, jaké má schopnosti.  Pomocí kineziologie One Brain a svalového testování (přes rodiče) nalezneme a odstraníme myšlenkové, emoční, pocitové a energetické bloky z mysli i celého těla u rodiče i dítěte.

Teprve potom se může nastartovat a projevit potenciál dítěte. Celý proces doladíme Bachovou terapií, vytestováním vhodných Bachových esencí, opět pro rodiče i dítě.  Jak říkám: „V ceně  jedné terapie máte terapie dvě.“

 

Inspiruji a vedu rodiče, jak žít vědomě a spokojeně ve všech svých rolích.


Co ode mě neuslyšíte?

Jak vychovávat děti a že své dítě vychováváte špatně!


S čím mohu pomoci?

 

Například:

 • Nespavost, strach, smutek, nedostatek sebevědomí, vztek, agresivita, zlost, potíže s učením, nesoustředěnost, neposednost, zapomínání, neposednost, zapomínání, příliš emotivní.
 • Štítění se hmyzu, odpor k jídlu, přejídání se, nechutenství.
 • Ubližování druhým, silná ctižádost, vyrušování, agresivita, roztěkanost, neschopnost navázat kontakty, stud, nedostatek sebevědomí, nechutenství, strach ze změn.
 • Stesk po domově, náročný nástup do školky, školy, žárlivost, narození sourozence, rivalita mezi sourozenci, nízká sebedůvěra, plachost, vyhýbání se kolektivu, šikana, neumí se prosadit.
 • Tiky, noční můry, noční pomočování, zácpa, pokakávání, závislost na rodičích, miminka brečí, hysterické záchvaty, vyžadují pozornost, dětičky nemají rády změny, alergie, ekzémy.
 • Časté nebo opakující se nemoci, slabý imunitní systém. Problémy s učení či spolužáky.
 • Nastartování potenciálu, rozvoj schopností.

 

Doporučuji jako doprovodnou terapii během jakékoli léčby. Výborně se doplňují.

 

Co se u dětí změní?

Všechno.

 

Konečně dostane dítě možnost rozvíjet své talenty a potenciál, s kterými se narodilo. Otevřete mu budoucnost, ve které se bude cítit bezpečně, láskyplně, sebevědomě.

Vytvořené programy v dětství vytvářejí přítomnost a tím pádem i v budoucnost. Spolu umožníme Vašim dětem tvořit  si programy, jejichž základem je sebevědomí, láska  a radost ze života. A to je základem spokojeného, úspěšného a zdravého žití.

 

Dvojterapie ,,Mamka a dítě“  nenahrazuje lékařské ošetření a vyšetření. Nenahrazuje odbornou psychologickou a psychiatrickou pomoc.

 

Jedna z recenzí:

Konečně klidné noci – Monika

Dobrý den Ivanko, píši, jak jsme na tom po Rodičovské terapii&koučinku/mentoringu.

Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat. Nejdřív bylo vidět, že Vojta můj mladší syn už klidně spinká. Už žádný pláč a noční návštěvy u mě. Děsy jsou pryč. Pokud se teď vzbudí, tak se jen slovně ujistí, že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku. Spinká dál. Jsem moc ráda, že se mu ulevilo a už se nebojí.

A teď já. U mě je také velká změna. Cítím velkou úlevu vnitřně, žádný tlak a strach už nepociťuji. Když mi manžel volá, že se zdrží nebo mi nebere hned telefon, tak jsem se přistihla, že dokáži na to přestat myslet a mohu dělat jiné věci. To dřív nešlo. Pořád mě to svazovalo a myšlenky byly pouze u toho, zda je v pořádku a tak. Stejné je to i u zbytku rodiny. Zvládla jsem v pohodě i výlet syna se školou.

Ivanko a to jen díky Vám 🙂 moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.  Monika

 

Chcete mít spokojené šťastné dítě?
Chcete si užívat rodinného života v klidu a pohodě?
Chcete vidět, jak se vaše dítě spokojeně rozvíjí a užívá si života?

 

Co v rámci ceny za tuto dvojterapii ,,Mamka a dítě“ získáte?
 • kineziologické odblokování emocionálního konfliktu rodiče
 • terapeutickou konzultaci a koučink rodiče –poznání sebe sama a Vašeho dítěte
 • individuální směs Bachových esencí vytestovanou pro dítě
 • individuální směs Bachových esencí vytestovanou pro rodiče
 • běžná cena těchto všech položek dvojterapie má hodnotu 6600 Kč, u mě však zaplatíte však pouze terapii/mentoring pro dospělého (3300 Kč), terapie/mentoring dítěte je od mě zDARma pro Vaše dítě, Vás, Vaši rodinu i celou společnost.

 

Problém Vašeho dítěte Vás totiž vede k uzdravení i Vašeho dávno zapomenutého a nezpracovaného emocionálního konfliktu, které Vás i Vaše dítě (děti) ovliňují v rozhodovování a vytváří to, co se Vám i vašemu dítěti (dětem) děje v přítomnosti. Nebude dále na děti předávat své vzorce chování, neg. emocionální zkušenosti z dětství.

 

Více o ceně a obsahu terapií, které vám nabízím.

 

Pište, volejte. Se mnou kdykoli, cokoli otočíte ve prospěch Vás i Vašeho dítěte.

Veškeré terapie je možné provést i online – přes telefon. 

Další příspěvky