Access Bars® a kineziologie One Brain, Bachova terapie

Iva Hemska

14. 10. 2022

Metoda ACCESS BARS®, jako součást transformační terapie&koučinku nebo samostatně aplikovaná, usnadní změny ve všech oblastech vašeho života.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Jemný dotek 32 bodů nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Body jsou známé od nepaměti (nejvíc jich najdeme na dlaních, ploskách nohou a právě na hlavě), ale unikátní jsou zde sestavy bodů, které se používají.

Tím, jak se dotknete Bars, umožníte elektromagnetickému náboji, který drží myšlenky a pocity, aby se rozptýlil a umožnil vám vnímat svůj život, tělo a partnerství s jasností a lehkostí.

Metoda nazývaná Access Bars (aktivace energetických bodů) pro mne není novinkou. Jedna z částí studia Kineziologie metoda One Brain se intenzívně zabývá aktivací energetických bodů.

 

Jak probíhá?

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Klient je oblečen. Při procesu ACCESS BARS® se nemluví, ani terapeut nekomunikuje s klientem.

 

Během procesu se postupně uvolňují zablokované energie v energetických drahách, aktivují se schopnosti mozku, jasné vnímání a uvědomování si, zakotvení v přítomnosti, orientace v situacích, kreativita, sebejistota, optimismus.Postupně se uvolňuje zbytečný strach a stres, tím se uvolňuje napětí (občas je to hned znát i třeba ve svalech a kloubech). Objeví se nápady a cesta, jak vyřešit, co se zdálo být těžko řešitelné.

 

Nabízím dvě možnosti využití této skvělé metody.

 

1. Jako součást Extra terapie (viz. ceník)

Access Bars jako součást Extra terapie POSILUJE účinky celého transformačního procesu. Pomáhá odstranit staré mentální koncepty, přesvědčení, emoce a názory s kterými jsme pracovali během terapie.

 

NOVINKA!!!

2. Samostatná služba Access Bars + Bachova terapie 

 

,,PSYCHICKÝ A FYZICKÝ ODPOČINEK“

Je vhodná pro všechny, kteří si:

Chtějí odpočinout.
Vyprázdnit hlavu. Nabrat sílu.
Nechtějí nic řešit.
Už mají hlavu plnou informací z knížek a online prostoru.

 

CENÍK:

Délka terapie: 80 minut.

 

50 min. Access Bars proces

30 min. testování Bachových esencí pro celkovou emocionální harmonizaci.

 

Cena: 2200kč

 

Možnost dárkových poukazů

 

Chcete si odpočinout a nabrat čersrvé síly?
Tak neváhejte a objednejte se. Napište. Zavolejte.

Další příspěvky