Access Bars® a kineziologie One Brain, Bachova terapie

Iva Hemska

14. 10. 2022

Metoda ACCESS BARS®, jako součást transformační terapie&koučinku nebo samostatně aplikovaná, usnadní změny ve všech oblastech vašeho života.

Jednotlivé body, které během terapie aktivuji souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

 

 

A jak je možné, že má terapie, tak pozitivní účinky?

Během procesu se postupně uvolňují zablokované energie v energetických drahách, aktivují se schopnosti mozku, jasné vnímání a uvědomování si, zakotvení v přítomnosti, orientace v situacích, kreativita, sebejistota, optimismus.Postupně se uvolňuje zbytečný strach a stres, tím se uvolňuje napětí (občas je to hned znát i třeba ve svalech a kloubech). Objeví se nápady a cesta, jak vyřešit, co se zdálo být těžko řešitelné.

Metoda nazývaná Access Bars (aktivace energetických bodů) pro mne není novinkou. Jedna z částí studia Kineziologie metoda One Brain se intenzívně zabývá aktivací energetických bodů.

 

 

Jak Access Bars probíhá?

Jako certifikovaný praktik této kvantové metody uzdravování aktivuji jemným dotekem 32 bodů na hlavě, jejíchž aktivací nastartuji proces, při kterém u vás dojde k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Body jsou známé od nepaměti (nejvíc jich najdeme na dlaních, ploskách nohou a právě na hlavě), ale unikátní jsou zde sestavy bodů, které používám.

Tím, jak se dotýkám Bars, umožním  elektromagnetickému náboji, který drží vaše myšlenky a pocity, aby se rozptýlily a umožnily vám vnímat svůj život, tělo a partnerství s jasností a lehkostí.

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Klient je oblečen. Při procesu ACCESS BARS® se zbytečně nemluví, ani terapeut nekomunikuje s klientem.

 

Nabízím dvě možnosti využití této skvělé metody

 

1. Jako součást Extra terapie (viz. ceník)

Access Bars jako součást Extra terapie výrazně POSILUJE účinky celého transformačního procesu. Pomáhá odstranit staré mentální koncepty, přesvědčení, emoce a názory s kterými jsme pracovali během terapie.

 

2. NOVINKA  V NABÍDCE TERAPIÍ!
ACCESS BARS s přesahem – ,,Psychický a fyzický odpočinek“

Metody, které během procesu používám:

  • Access Bars
  • Bachova terapie – Bachovky
  • Výběr (neprodávám) Schusslerových solí /tkáňové soli
    pro posílení psychiky a správného fungování těla

 

 

Je vhodná pro všechny, kteří si:

 

Chtějí odpočinout.

Vyprázdnit hlavu. Nabrat sílu.

Nechtějí o sobě a svém životě mluvit a přesto chtějí svou situaci řešit.

Už mají hlavu plnou informací z knížek a online prostoru.

 

Ceník:

Délka terapie: 80 minut.

 

50 min. Access Bars proces

30 min. testování Bachových esencí pro celkovou emocionální harmonizaci.

 

Cena: 2200 Kč

 

Možnost dárkových poukazů

 

Chcete si odpočinout a nabrat čersrvé síly?
Tak neváhejte a objednejte se. Napište. Zavolejte.

Další příspěvky