Příběhy z poradny – Jak pomoci Vašemu dítěti s problémy ve škole, v kolektivu, doma nebo se zdravím

Iva Hemska

20. 10. 2021

Malá změna nesoucí velké výsledky

Dobrý den Ivo,

velmi ráda bych poděkovala za dvojterapii pro mě a mou dceru. Přišla jsem k Vám s tím, že si dcera díky neshodám s paní učitelkou ve škole udělala blok k angličtině. A to takový, že si nebyla schopna v 6. třídě ani zapamatovat triviální slovíčka. Vše měla doslova vydřené.

Skrze datum narození moje a mé dcery jsme přišly k některým aspektům, jak se moje dcera učí, jak vnímá věci. Vysvětlila jste mi, jak vlastně „funguje její učení“. Bylo to o mnoho jiné, než jak se učím já.

Pak už jsme pokračovaly zjišťováním příčiny celé této situace. Jakým podvědomým blokem způsobuji celou situaci. Na ten jsme poměrně brzy přišly, společně jsme jej odblokovaly. Dostala jsem od Vás přesně namíchané esence pro sebe i pro dceru.

Následně však přišla téměř půlroční online výuka dětí ve škole, tedy přesněji z domova, a já jsem potřebovala věnovat svůj čas a energii synovi. Čekaly ho přijímací zkoušky na gymnázium. Neměla jsem tedy čas na procvičování angličtiny s dcerou a neměla tak představu o tom, jak se jí v angličtině daří. V pololetí měla z angličtiny dvojku, jako i jiná vysvědčení před tím.

V květnu syn udělal přijímací zkoušky, mě se uvolnil prostor proto, abych se hlouběji věnovala dceři. Přišla sama a řekla mi: „Mami, víš, že já už tu angličtinu mám docela i ráda?“ To mě potěšilo, přímo mi spadla brada, byl to první krůček a viditelný vjem. V polovině června za mnou přišla podruhé, abych jí vyzkoušela z angličtiny, že to má mezi 1 a 2. Nechala se sama vyzkoušet a měla na vysvědčení 1.

Díky tomu, že jsem po odblokování neměla příliš času věnovat se hlouběji angličtině a své dceři, mohla jsem vidět a vnímat onen zázrak odblokování. Stalo se to „samo“ jen následkem dvojterapie u Vás, bez jakékoliv mojí další invence a energie. Dokonce bych řekla, že se změna udála dříve, než mi to dcera řekla. Vnímala však, že jsem hodně zacílená na přípravu k přijímacím zkouškám jejího bratra. Mám tak zpětně dojem, že si to načasování podvědomě připravila na moment, kdy jsem její úspěch mohla 100% vnímat.

Ivo, děkuji za odblokování mého nezpracovaného problému a tím zlepšení života své dcery, ale i mého. Vnímám, že jsem u Vás dostala dvojterapii ,,Mamka a dítě“. Tedy terapii 2 osob za cenu 1. Za sebe i dceru Vám fakt děkuji.

Adéla

Už po jedné terapii ohromná změna. Děkuji za sebe i Radka

Dobrý den Ivo,

byla jsem u vás v pátek a referenci píši tři dny po dvojterapii ,,Mamka a dítě“. Vůbec bych nečekala, že se všechno změní takovou kosmickou rychlostí, co se týká Radka (4 roky), tak musím říct, že je jako vyměněný.

Vůbec se se mnou nehádá, celkem i dost poslouchá, já se taky dost držím, všímám si, že kvůli čemu bych dřív vyletěla jak čert z klece, tak mě jen lehce vytočí, ale neřvu, od pátku jsem dneska zařvala poprvé, což považuji za úspěch.
Opět celkem kvůli kravině (jak jinak :-).
Ráďa se v chodbě svlékl, oblečení hodil na zem. Opět jsem zvýšila hlas (opět dost), že to patří na ramínko, bude to špinavé a bla, bla, klasické kecy a on mi na to v klidu odpověděl: „Tak jo, maminko, podej mi, prosím, to ramínko a já to tam rád dám!“ Říkám si, sakra, slyšela jsem dobře??? 😀

Teď kouká na pohádku, byli jsme domluvený, že po pirátech přijde a nic, tak letím dolu, kde je a on, že se bude dívat dál, říkám, to rozhodně nebudeš, domluva zněla jasně :). Ráďa  na to: „No dobře, jak myslíš mami, tak já to teda vypnu 🙂.“

IVO, CO JSTE TO  S NÍM UDĚLALA? NESTAČÍM SE DIVIT.
Vždyť ani NEBYL terapii přítomen, pracovala jste POUZE se mnou. Je fakt, že jste mi dala o Ráďovi hodně informací z čísel v datu narození. Teď na něj pohlížím úplně jinýma očima. Neskutečné, jak to funguje!

I já jsem v daleko větší pohodě. V neděli jsem vyrazila na kolo a pak jsem si dala víno se sousedkou a opravdu nekecám, od toho pátku se cítím fakt o hodně líp, vyklidněná.

Nechci říct, že jsem tomu nevěřila, to je blbost, to bych nejezdila, ale čekala jsem, že to bude trvat o hodně delší dobu, než přijde takový pokrok. Slyšela jsem o vás, že jste v tomhle, fakt dobrá, ale že to bude takový kvapík jsem nečekala. Teď si vyčítám, že jsem vás neoslovila dříve. Spolupráci s  vás jsem odkládala minimálně půl roku. No nic, důležité je, že jsem k vám i přes 130km vzdálenost jela. Stálo to za to!

Bachovky užíváme, Ráďa se na ně vždycky těší, říká, že je to osvěžující. Tak Ivo, krásný dny a ještě jednou děkuji.

Lucie

Již 20 let pracuji na  problému a rozvoji dětí pouze s jedním z rodičů bez přítomnosti dítěte (forma online i offline – přes telefon), se skvělými a výsledky.
Vyřešíme jakékoli problémy a potíže s učením, chováním, vztahy, sourozenci, při sportu…atd. Výsledky jsou rychlé a stabilní.

Pracuji na problémech a osobním rozvoji dětí všech věkových kategorií, včetně miminek.

 

Chcete mít spokojené šťastné dítě?
Chcete vidět, jak se vaše dítě spokojeně rozvíjí, konečně využívá svých schopností a užívá si života?

Chcete si užívat rodinného života v klidu a pohodě?

Chcete se v klidu věnovat rozvoji svého podnikání?

 

Transformační terapie&koučink – dvojterapie ,,Mamka a dítě“
Řeší problémy děti. Rozvoj dětí. Atd.   Více >>>

 

Další nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>

Chcete objednat? Pište, volejte. Se mnou kdykoli, cokoli otočíte ve prospěch vás i vašeho dítěte.

Veškeré terapie je možné provést offline i online – přes telefon. 

Další příspěvky