Máte-li v životě udělat změnu, tak si vás to samo přitáhne a pak vás to doslova pohltí.

Iva Hemska

1. 9. 2020

A co mě přitáhlo a pohltilo?

Odjakživa mě zajímalo, proč se vám  nedaří v podnikání, ve vztazích a nežijete spokojený život. Proč je někdo utrápený, nemocný, ukřivděný nebo dělá práci, která ho nebaví a smůla se mu lepí na paty.

Chtěla jsem přicházet na nové možnosti řešení vašich problémů:

Jak vám pomoci změnit život? 

Co pro to máte udělat? 

Jaká jiná cesta je možná?

Jaké k tomu máte schopnosti?

Čeho se bojíte a proč do toho nejdete?

 

Jednoduše řečeno:

Umožním vám poznat a žít sám/a/ sebe.

Poznáte kdo jste.

Co umíte.

V čem jste úžasní.

Rok 2000 byl pro mne zlomový.  Studium numerologie mi otevřelo dveře do mé vysněné reality. V datu narození je otisk vaší osobnosti se všemi klady a zápory, schopnostmi a potenciálem. 

 

Co nastane, když vám pomohu pochopit a rozumět sobě?

Pochopením sebe se napojíte na svou vnitřní moudrost, která vám usnadní rozhodováním.  Začnete vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení.  Poznáte své hranice, svou hodnotu.

Transformační numerologií využívám z psychologického hlediska, nejde o žádný výklad budoucnosti.

V roce 2002 jsem opustila stávající a začala se aktivně věnovat tomu, kam mne srdce táhlo od mého dětství.

Můj potenciál (jehož existenci jsem do té doby popírala)) se naplno rozvinul během 3 let studia metody Three In One Concepts – kineziologie One Brain, pod vedením jedné z nejlepší lektorů – Mgr. Miloslavy Rutové.

 

Co je mým talentem, schopností?

Velmi efektivně a rychle změnit vaše skutečné, nezpracované emocionální bloky, nefunkční vnitřní přesvědčení o vztazích podnikání, financích i zdraví.

Pracuji na úrovni těla, podvědomí a vědomí.

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Transformační numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky a praxe od roku 2002 mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s podvědomým nastavením a buněčnou pamětí těla..

 

Všichni v dnešní době víme, že neřešné negativní emoce jsou spojeny s nemocí. Kineziologie One Brain působí na tyto emocionální bloky a mění je. Umožní spojení s vaší tvořivou silou. Díky napojení na vaší sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení a tělo má možnst uzdravovat se.

 

Neradím, ale používám techniky, díky kterým naleznete své vlastní odpovědi a svá vlastní nová řešení pro jakékoli životní situace, neodehrávajících se podle vašich potřeb a přání.

Základem úspěchu rozvoje vaší osobnosti je energetické vyčištění starých emocionálních traumat a brzd. Teprve potom objevíte, co je ve vás samotných.

I vám pomohu vám vytvořit systém přesvědčení, který podpoří váš  zdravý život, plný hojnosti a prosperity. Navážete spojení s vaší tvořivou silou. Díky napojení na tuto sílu se vám otevřou nekonečné možnosti seberealizace.

A díky tomu přijde zdraví, pohoda, nadhled, štěstí, sebevědomí, odhodlání, láska, spokojené vztahy, prosperita, plný potenciál, vědomí a život se začne odvíjet podle vašich potřeb a přání.

 

Neváhejte a ozvěte se. Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve svůj prospěch.

Těším se na setkání s vámi. Iva

Chcete i vy odhalit své talenty, schopnosti?
Srovnat své vztahy a na svět nahlížet, jako na místo neomezených možností a šancí?

Nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>


Pište. Volejte. Objednejte se. 

Veškeré terapie je možné provést i online.

Další příspěvky