Máte-li v životě udělat změnu, tak si vás to samo přitáhne a pak vás to doslova pohltí.

Iva Hemska

1. 9. 2020

A to je i můj případ…

Odjakživa mě zajímalo, proč se vám  nedaří v podnikání, ve vztazích a nežijete spokojený život. Proč je někdo utrápený, nemocný, ukřivděný nebo dělá práci, která ho nebaví a smůla se mu lepí na paty.

Chtěla jsem přicházet na nové možnosti řešení vašich problémů. Jak vám pomoci změnit život?  Co pro to máte udělat?  Jaká jiná cesta je možná? Jaké k tomu máte schopnosti? Čeho se bojíte a proč do toho nejdete?

Pomoci vám poznat a žít sám/a/ sebe. Poznat kdo jste. Co umíte. V čem jste úžasní.

Rok 2000 byl pro mne zlomový.  Studium numerologie mi otevřelo dveře do mé vysněné reality. V datu narození je otisk vaší osobnosti se všemi klady a zápory, schopnostmi a potenciálem.  Pochopením sebe se napojíte na svou vnitřní moudrost, která vám pomůže s rozhodováním.  Vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení.  Poznáte své hranice, svou hodnotu. Transformační numerologií využívám z psychologického hlediska, nejde o žádný výklad budoucnosti.

V roce 2002 jsem opustila stávající a začala se aktivně věnovat tomu, kam mne srdce táhlo od mého dětství.

Můj potenciál (jehož existenci jsem do té doby popírala)) se naplno rozvinul během 3 let studia metody Three In One Concepts – kineziologie One Brain, pod vedením jedné z nejlepší lektorů – Mgr. Miloslavy Rutové.

Mým talentem, schopností je:

Velmi efektivně a rychle změnit vaše skutečné, nezpracované emocionální bloky, nefunkční vnitřní přesvědčení o podnikání, financích, vztazích, zdraví.
Pracuji na úrovni těla, podvědomí a vědomí.

Mé schopnosti a talenty, metoda  Three In One Concepts – Kineziologie One Brain, svalový test, Transformační numerologie, NLprogramování, Bachova terapie, Access Bars, poznatky z neurovědy, Psychokineziologie, kvantové fyziky a 19 let praxe mi umožní rychle a efektivně pracovat přímo s podvědomým nastavením a buněčnou pamětí těla..

Všichni v dnešní době víme, že emoce jsou spojeny s nemocí. Kineziologie One Brain působí na tyto emocionální bloky a mění je. Umožní spojení s vaší tvořivou silou. Díky napojení na vaší sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

Neradím, ale používám techniky, díky kterým naleznete své vlastní odpovědi a svá vlastní nová řešení pro jakékoli životní situace, neodehrávajících se podle vašich potřeb a přání.

Základem úspěchu rozvoje vaší osobnosti je energetické vyčištění starých emocionálních traumat a brzd. Teprve potom objevíte, co je ve vás samotných.

I vám pomohu vám vytvořit systém přesvědčení, který podpoří váš  zdravý život, plný hojnosti a prosperity. Navážete spojení s vaší tvořivou silou. Díky napojení na tuto sílu se vám otevřou nekonečné možnosti seberealizace.

A díky tomu přijde zdraví, pohoda, nadhled, štěstí, sebevědomí, odhodlání, láska, spokojené vztahy, prosperita, plný potenciál, vědomí a život se začne odvíjet podle vašich potřeb a přání.

Neváhejte a ozvěte se. Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve svůj prospěch.

Těším se na setkání s vámi. Iva

Chcete i vy odhalit své talenty, schopnosti?
Srovnat své vztahy a na svět nahlížet, jako na místo neomezených možností a šancí?

Nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>

Pište. Volejte. Objednejte se. 

Veškeré terapie je možné provést i online.

Další příspěvky