Proč někomu nefungují a někomu fungují afirmace?

Iva Hemska

4. 8. 2020

Během života můžete kdykoli, cokoli změnit ve svůj prospěch.

Změnu lze nastartovat jednoduchým způsobem, např. tvořením afirmací, pozitivních přesvědčení na konkrétní téma. Afirmace je jedna z nejjednodušších a nejvíce používaných technik pro přeprogramování podvědomí. Pokud  metoda používáte správně, je velkým pomocníkem  v přeprogramování podvědomí. Má to, ale jednu podstatnou podmínku, od které se odvíjí úspěšnost nebo neúspěšnost  této metody.

Vaše tvrzení musí být  být v souladu s vnitřními pocity.

Pro úspěšnost musí všechny tvrzení doprovázet pozitivní emoce. Měli byste vše patřičně procítit a vytvořit v sobě krásné vibrace toho, co chcete nechat ve svém životě projevit. Jde o spojení  pozitivních emocí s každým konkrétním tvrzením.

  • Afirmace, pozitivní přesvědčení  jsou vyslovené myšlenky, touhy, kterými měníme chod událostí ve svůj prospěch či neprospěch.

Proč vám vytvořené afirmace, pozitivní přesvědčení nefungují?  Protože jim v hloubi duše nevěříte.

Není výjimkou, že vědomé myšlenky (vámi vysloveny) se ve skutečnosti vůbec neshodují s tím, co máte uložené v hloubce našeho podvědomí. To znamená, že ve skutečnosti nevěříte tomu, co chcete.

Postoj, který určuje vaše rozhodování je ten, který je uložen v podvědomí a v buněčné paměti těla (vytvořeno v dětství). Nikoliv ten, který vyslovíte nahlas a kterého jste si plně vědomi. Náš hodnotící systém vzniká v dětství. Od početí cca do 7 let si vytvoříte zhruba 70% názorů na vše okolo vás, na základě toho co vidíte, slyšíte, cítíte. A další hodnocení si vytváříte na základě již vytvořených hodnocení. V dospělosti se divíte, že nemůžete uchopit život dle vlastních přání. Když uchopíte, tak posléze zjistíte, že jste opět nespokojení, naštvaní, frustrovaní… a je to pořád dokola.

Celý život se vám pouze dokazují přesvědčení (hodnocení), která jste si tenkrát vytvořili na téma vztah, sebehodnocení, prosperita, sebevědomí, krása… atd.

Pokud někomu nesedí afirmace, pozitivní přesvědčení  (jakákoli), zkuste před ní dát:

  • „Mohu si dovolit + pozitivní přesvědčení „

Například.:

  • „Jsem úspěšný(á) a bohatý(á).“
  •  „Mohu si dovolit, být úspěšná(ý) a bohatá(ý).„

Afirmace, pozitivní přesvědčení si upravte  podle sebe. Používejte slova, která ve vás probudí pozitivní náladu a vykouzlí úsměv. Napište a vystavte doma na  místo, kde je uvidíte několikrát denně. Některé budete znát brzy nazpaměť. Ano, tak dlouho jste žili v přesvědčení druhých, až jste zapomněli na možnost, volit si svůj průběh života. Po určité době zkuste původní znění afirmace. Pokud se vám rozlévá krásný pocit po těle, tak  blahopřeji k velkému vnitřnímu posunu Iva

CHCETE SE DÁL ROZVÍJET VE SVÉM ŽIVOTĚ?
CHCETE DŮVĚŘOVAT SVÝM VNITŘNÍM POCITŮM?

NAPIŠTE. OZVĚTE SE. OBJEDNEJTE SE. SE MNOU NALEZNETE ŘEŠENÍ.

Další příspěvky