Nanotechnologicky zpracované bylinné preparáty – Lavyl

Iva Hemska

17. 3. 2020

Jaké jsou nanologicky zpracované Lavyl produkty?

Produkty Lavylites představují ucelenou řadu komplexní péče o celé tělo. Svým unikátním složením a  vlastnostmi jsou na trhu jedinečné. Spojují v sobě znalosti a zkušenosti přenášené lidovými léčiteli a bylinkáři z generace na generaci a současné výzkumy v této oblasti, včetně využití moderní technologie k zachycení a uchování blahodárných vlastností bylin. V produktech společnosti Lavylites je využito blahodárných esencí rostlin a minerálů.

 

Při zpracování a uchování tělu prospěšných vlastností z bylin je využito nanotechnologie. Tyto esence (energie, vibrace) jsou vloženy do nanoefektorů (mikročástic), které jsou mnohonásobně menší, než jakákoliv buňka v lidském těle. Proto jsou během několika sekund schopny proniknout k problému, ať se v těle nachází kdekoliv. Pronikají i k buňkám kostní dřeně a do mozku.

Přípravky se aplikují pomocí spreje přímo na postižené místo, kde okamžitě pronikají k oslabeným nebo poškozeným buňkám a těm přináší obrovské množství blahodárných esencí. Buňky si samy vyberou přesně ty esence, které právě nejvíc potřebují. Jsou velmi účinné proti bolestem pohybového aparátu.

 

  • jsou 100% přírodní produkty
  • bez vedlejších účinků
  • obsahují jen přírodní složky z čistých kontrolovaných zdrojů
  • všechny produkty jsou klinicky a dermatologicky testované​

 

 

Výrazně  působí na povrchové kožní poranění, modřiny, uštknutí, kousnutí, bodné, řezné, tržné rány, vykloubeniny, odřeniny, popáleniny, omrzliny.

 

Velmi pozitivně působí na – migrén, bolesti zad, nachlazení, viróz, imunitní onemocnění, menstruační potíže, alergie, ekzémy, paradentóza, záněty dásní, hemoroidy… a mnoho dalších.

Výrazně pomáhají při problémech v trávicí soustavě, při dermatologických obtížích. V kosmetice rychle a výrazně regenerují problémovou pokožku – vyrážky, zanícená místa, silné projevy akné, jizvy, strie a podobně.

 

Vzhledem ke svému širokému spektru mohou přímo z buněk aktivovat regenerační sílu organizmu. Okamžitě nastává spontánní zmírnění bolesti a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Nano spreje nenahrazují lékařské vyšetření a ošetření!

Nanotechnologii zpracované bylinné informace blahodárně působí na enzym telomerázu a tím prodlužuje životnost buněk, zvyšuje se počet buněčných dělení, zpomaluje se degenerace buněk a výrazně se zvyšuje regenerace tkání… takže se postupně zlepšuje kvalita zdraví.

Aplikace nano produktů u akutních, krátkodobé problémy mají výrazný efekt, u dlouhodobých to chce samozřejmě čas a pracovat na sobě komplexně a hlavně dodávat potřebné živiny..např. artroza III- IV st, letité ekzémy, alergie a jiná chronická onemocnění se nevyřeší během 14 dní.

Za krátkou dobu nevyřešíme ani zanesení organismu toxiny z léků a našeho špatného stravování, atd., ale ovlivnění bolesti je okamžité nebo v krátké době.  Výhoda nanotechnologicky zpracovaný bylinných produktů je velmi jednoduchá aplikace

Účinků bylinných produktů nanotechnologicky  zpracovaných mohou využívat všechny věkové kategorie (těhotné ženy, kojenci, malé dětičky, dospěláci, senioři i zvířata) – u dětí a zvířat nastává „náprava“ velmi rychle .

 

Pokud chcete získat zpět své zdraví, tak je VŽDY POTŘEBA zároveň pracovat i na svých blocích, vzorech chování, programech. Přijmout sám sebe, probudit lásku k sobě. Brát život se vším, co mi nabízí.

 
Jak se celkově „uzdravit“?

Jediným lékařem, který nás umí vyléčit je naše mysl a naše tělo (imunitní systém).

Proto je k upevnění zdraví potřeba nejprve chtít se uzdravit, změnit myšlení (pečovat o sebe) a přejít z co největší části na živou stravu. Tím doplníme chybějící enzymy, energii a živiny, vyčistíme hlavu i tělo.

Názvy produktů a Informace není dovoleno šířit veřejně.

Další příspěvky