Kým jste se stali, aniž byste chtěli?

Iva Hemska

5. 11. 2020

JSEM NEVIDITELNÝ/Á, PŘEHLÍŽENÝ/Á/, NERESPEKTOVAÝ/Á/.

Zjistila jsem, že dar, s kterým se narodíte a máte jej využívat ve prospěch svůj a druhých, se může stát vaší „Achillovou patou“, pokud je v dětství špatně pochopen a zaměřen.

U typu NEVIDITELNÝ/Á, PŘEHLÍŽENÝ/Á/, NERESPEKTOVANÝ/Á/ se jedná o schopnost pomáhat druhým, cítit jeho potřeby. Veškeré omezení, názory, sebehodnocení jste si vytvořili v dětství.
Vaší pravdou se stala přesvědčení, která se spojená s emocemi uzavřela v buněčné paměti těla a na každém kroku se dokazuje, prostřednictvím pozitivních nebo negativních životních událostí. V jakékoli životní oblasti – vztahy, podnikání, finance a zdraví.

Na příběhu těchto lidí je smutné, že se tímto typem  nenarodili (netýká se pouze žen, ale i mnoha mužů), ale stali. Přišli na tento svět s velkou citlivostí a schopností pomáhat druhým. Je to i váš úkol zde na této planetě.

Pravděpodobně jste se narodili do rodiny, kde nebylo možné vymezení sebe sama. Naučili jste se odstupovat od svých potřeb. Citlivost a potřeba harmonických vztahů vám nedovolila prát se za své potřeby a touhy. O své mladší sourozence jste se bravůrně postarali. Pohlídali, když byla potřeba, odvedli do školky, školy, vyzvedli z družiny. Ze všech sil jste rodičům pomáhali.

Nedělali zbytečné problémy, neprotestovali. Ve škole jste byli nápomocní, učitelé se na vás mohli spolehnout. Byli jste těmi hodnými děti. A protože potřebujete žít v klidu a lásce, lehce vás přesvědčili o pravdivosti jejich názoru a nepravdivosti vašich potřeb.


A co se děje s vaším životem nyní?

Žijete život podle druhých, vždy ochotní vyhovět svému okolí.
Nedokážete se vymezit, říct: „NE, UŽ DOST, UŽ TO STAČILO, TAKHLE NE! BUDE TO TAKHLE!“

A znovu:

Práci děláte i za druhé. Nedokážete se finančně ohodnotit. Neztěžujete si.
Okolí nerespektuje vaše požadavky. Ustupujete ze svých potřeb. Neumíte se vymezit. Začínáte být smutní, lítostiví, naštvaní, frustrovaní, bezmocní. Žijete ve strachu a hněvu. Vztahy se bortí, děti neposlouchají, práce vás nebaví. Jste unavení, vyťavení. A zanedlouho vám tělo, bolestí určité části upozorní, že takto žít dále nechce. A tak je to pořád dokola.

Zpětná vazba po terapii:

Jsem opět šťastná.

Nevěřila jsem, že může vyrovnání se s rodinou spustit, tak rychlé změny v mém životě. V rodinné firmě jsem dala výpověď. Naši s tím nesouhlasí, manipulují se mnou, vyčítají, ale já si jdu za svým.

Kde, ale nastala největší změna je rozjetí mé vytoužené práce – e-shop. Lidé začali více kupovat a píši mi samé kladné recenze. Jsem šťastná
Na začátku první terapie jste se mě ptala, zda chci pracovat na urovnání vztahu s rodiči či na tématu podnikání. Jako první mě napadla práce. Vysvětlila jste mi, jak se neurovnané vztahy s rodiči odráží na našem životě v přítomnosti a měla jste pravdu.

děkuji za otevření očí. Katka

 

CHCETE VYKROČIT JINÝM SMĚREM? STÁT SE VIDITELNÝM, RESPEKTOVANÝM? SEBEVĚDOMÝM A ÚSPĚŠNÝM?

NAPIŠTE.  ZAVOLEJTE.  OBJEDNEJTE SE. SE  MNOU  NALEZNETE  ŘEŠENÍ.

Veškeré terapie je možno provést i online.

Další příspěvky