Jaký jediný zákon dokáže změnit váš život?

Iva Hemska

10. 7. 2021

Jak zní JEDINÝ životní zákon, který DOKÁŽE otočit k LEPŠÍMU život váš a tím pádem i život vašich dětí, partnerů, rodičů?

 

Poznat KDO jsem a KAM JDU.

 

Veškeré zázraky a léčení přicházejí přímo z vašeho středu.

 

V životě platí, že s lehkostí  dosáhnete pouze toho, co je v HARMONICKÉM spojení vědomí, podvědomí a buněčné paměti těla. Pro dosažení toho, co chcete je nutné uvnitř sebe být v radosti, lehkosti a nadhledu. Žádné jiné zákony pro vás nemají význam.

Budete-li se snažit pochopit celý vesmír, nepochopíte vůbec nic. Jestliže pochopíte sami sebe, pochopíte celý vesmír. Buddha

Jednoduše řečeno. Nefunguje, až budete mít partnera, dobré zaměstnání, partnera, začnete podnikat…atd., tak budu šťastný a spokojený.

Nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>

 

Jak si vytvoříte harmonický život?

Pro harmonický život je napřed  nutné být spokojený se sebou, v radosti a nadhledu a vše se začne samo ve vašem životě rovnat a ubírat vámi požadovaným směrem.

Zbytečně  trávíte  množství času přemýšlením o tom, co je pro vás dobré nebo špatné, což vám brání zaujmout širší stanovisko. A pak  své argumenty začnete hájit na základě svých negativních pocitů (které máte proto, že jste odděleni od Sebe)

Přestaňte hledat řešení toho, co je správné a nesprávné, a namísto toho začněte usilovat o soulad se svým nitrem tím, že najdete myšlenky, slova a činy, které vás naplní láskou. Pochopíte, že na této planetě lze žít v míru s množstvím dalších bytostí, které přemýšlejí a chovají se různými způsoby.

Poznáním sebe se začnete soustředit a dovolíte si být v souladu se Zdrojem i tehdy, když se jiní rozhodnou chovat jinak než vy, osvobodíte se od nemožné snahy shodnout se se všemi na jediné správné cestě. Jediná správná cesta by vedla k zániku.

 

Jaký je dobrý fígl pro sebe-poznání?

Kolikrát je pro život velmi důležité zjistit, co nechcete a tím nasměrovat energii potřebným směrem. Život vám posléze sám nabídne nové možnosti a realitu.

Mně se tato taktika v životě vyplácí a vždy v potřebnou dobu ke mně přijdou TY správné informace a TI správní lidé.

 

Jak vám čísla v datu narození pomohu pochopit KDO jste a KAM jdete?  Více >>>

 

Každý jsme originál.

Každý den s vámi konzultuji  všemožná témata. Na nic se nechci specializovat, proto ke každému z vás přistupuji originálním způsobem. S každým pracuji individuálně, na základě jeho potřeb, vnímání reality a emocionálního nastavení.

 

Proč je vaše tělo úžasné?

K odhalení toho, co v podvědomí pálí, využívám informací vašeho těla prostřednictvím svalového testování. Jedině vaše tělo zná ten správný nezpracovaný emocionální blok (z letitých zkušenosti vím, že to, co si vědomě pamatujete, to nikdy není), který vás nechce pustit dále a neustále vás drží v momentální, nevyhovující přítomnosti.

 

Co je pro mne dostačující o vás znát?

Pro uvolnění nezpracovaných emocionálních bloků je pro mne dostačující znát váš záměr, čeho se chcete zbavit nebo co  chcete získat. Pokud se vám nechce, tak mi nemusíte vyprávět, co zažíváte v přítomnosti a jaké bylo vaše dětství.  Zpracujeme popřenou emocionální záležitost, blokující vaše „správné“ rozhodování v přítomnosti a vaše energie se konečně může zaměřit tím správným směrem.

Množství „správných“ cest umožňuje věčný růst.

 

O vaší spokojenosti, úspěchu i  zdraví rozhodují emoce, pocity.

Když pochopíte, že do vašeho ŽIVOTA nemůže přijít nic, co sami nepozvete svými myšlenkami a emocemi, uvědomíte si, že se klidně můžete přestat snažit kontrolovat chování druhých, a namísto toho dělat něco mnohem jednoduššího – sledovat jaké pocity ve vás vyvolávají vaše myšlenky. Jsou to totiž Vaše POCITY, které dávají za vznik realitě, kterou žijete.

Žijte jeden den po druhém. Udržujte svou pozornost v současné době. Nemějte žádná očekávání. Vzdejte se potřeby vědět, proč se věci stávají tak, jak se dějí.

  • Strach sílí, když svůj obraz o sobě, vyměníme za obraz nás ve vědomí druhých.
  • Strach je založen na potřebě dokonalosti, kterou v sobě nosíme.
  • Dokonalost má pro nás smysl a jeho váha má kořeny v dětství.
  • Čím je dokonalost pro nás důležitější, tím více strachu vzniká.

 

Každý z vás si může vybrat, zda se bude na svět kolem sebe dívat pozitivně či negativně. Jaký život si vybíráte je na vašich volbách. Proto si hrajte, zpívejte, tančete, smějte se. 

 

Chcete se odhalit a změnit  vaše podvědomí názory a popřené emoce, uložené hluboko v buněčné paměti těla, mající zásadní vliv na to, jak se rozhodujete a co dostáváte od života  v oblastí – vztahů, práce, podnikání, seberealizace…(dosaďte si sami téma, které právě řešíte)?

 

Chcete poznat KDO jste a KAM jdete?

 

Ozvěte se. Pište. Volejte.

Nabídka terapií podle vašich potřeb Více >>>

 

Se mnou kdykoli, cokoli změníte ve svůj prospěch.

Všechny terapie je možné provést i online.

Další příspěvky